Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan estetek teherbe?...

Hogyan estetek teherbe? Védekeztetek, és nem számítottatok rá, vagy terveztétek?

Figyelt kérdés

Esetleg kivette időben a partner, de mégis baba lett?

20 éves lány vagyok. Jelenleg van barátom, és mi rendesen védekezünk, gumival. Nem azért kérdezem, mert gyereket szeretnék, vagy mert aggódom épp, csak kíváncsiságból, kivel, hogyan történt a dolog?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. jún. 17. 22:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem védekeztünk 6 és fél évig és spontán sikerült. Már azt hittem nem lesz gyerekünk. De szerencsére még időben sikerült. :) De amúgy nem beszéltünk konkrétan róla, hogy tervezzük...persze én eleinte szerettem volna. Később meg már csak voltam magamnak, nem is gondoltam rá.
2016. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kivett petevezető (méhenkívüli) és egy elzáródott petevezető mellett lettem terhes, amikor már teljesen letettünk arról, hogy gyerekünk legyen! A lombikot nem akartuk!
2016. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%

Ált. óvszerrel védekeztünk. Én elég pontosan tudtam, hogy mikor van peteérésem (hatalmas volt az "étvágyam", megváltozott a folyásom, stb..), olyankor sokkal jobban figyeltünk. Egyszer-kétszer előfordult, hogy gumi nélkül voltunk együtt, amikor biztos nem volt peteérésem. Pl menstruáció utáni napon.

Viszont amikor érettségiztem, rengeteget tanultam és idegeskedtem, a barátomhoz egy szép szavam sem volt, nemhogy szeretkeztem volna vele. Mikor vége lett az érettségi időszaknak (dicsekszem, kitűnő lettem), "kárpótolni" akartam szegény barátomat, mondtam, hogy lehet gumi nélkül (úgy ugye jobb neki). Már el kellett volna múlnia a peteérésemnek, de a sok idegesség miatt valószínű eltolódott, és így terhes lettem 18 évesen. Már 15 hónapos a kislányom. :)

2016. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért is lettem lepontozva??? Mi a baj a válaszommal ???
2016. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!