Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lapar műtétem lesz, mindenképp...

Lapar műtétem lesz, mindenképpen kapok beöntést, akkor is ha egy nappal előbb be kell feküdnöm?

Figyelt kérdés
életemben nem volt még ilyenem, nagyon félek tőle.... a katéterről meg ne is beszéljünk!
2010. ápr. 13. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Gázzal fognak majd altatásban feltölteni, hogy jobban lássák odabent a dolgokat. És az egy 3-4 nap alatt onnan lentről a szervezetedből felfelé fog távozni. Elősször gyomor irányába, ettől lehet majd hányingered, mint nekem, aztán mellkas felé, kulcscsont, váll, nyak, és így távozik.

Szóval nem vészek, fájdalomcsillapítóval ki lehet bírni.

Én első 2 nap azt mondtam, hogy olyan mintha egy 100 kilós ember ráült volna a mellkasomra. Ne féljél, igazándiból kellemetlen, de le jön majd egy óriás teher a válladról, hogy megtudod átjárható vagy-e vagy mi is a helyzet.

2010. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Péterfyben volt laparom. Elôzô nap be kellett feküdnöm. Beöntést nem kaptam, de délutántól hashajtózás ment. Katétert kaptam, hát nem kellemes, de ki lehet bírni. Inkább az kellemetlen kicsit, mikor kiszedik. Én is nagyon féltem tôle, de nagyon hamar felépül az ember a mûtét után.
2010. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!