Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom elment bennem lehetek...

A párom elment bennem lehetek terhes. Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Eddig óvszerrel védekeztünk annak ellenére, hogy tudjuk nem lehet gyermekem.

Viszont, úgy gondoltuk felesleges a védekezés így ,és egy ideje már nem védekezünk.

Egy hete viszont hányingerem van reggelente, ha pl.megérzem a kávé szagát rosszul leszek... sokat émelygek stb..

Lehetek terhes? "Csoda" tőrtént volna?

El fogok menni a dokimhoz, nem néz hülyének, hogy annak ellenére, hogy tudom nem lehet gyermekem, mégis a terhesség tünetei keresem fel?

21L



2016. jún. 23. 21:00
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Életem során egy évig menstruáltam azóta nem a petefészkeim pedig csúnya szóval "elöregedtek"...
2016. jún. 23. 21:18
 12/39 anonim ***** válasza:
90%
Nem egy ember tortenetet hallottam, akiknek azt mondtak meddok, megis terhesek lettek
2016. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
87%
Lehetsz terhes,sokaknak mondták már,hogy nem és mégis megesett.Annak nem lehet tutira,akinek nincs méhe vagy petefészkei.Csinálj tesztet és menj orvoshoz.
2016. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
76%
Én nem értek ehhez, de ha a te helyedben lennék, és mégis csoda történt, én örülnék, akárhogy alakulna a kapcsolat a továbbiakban. Nőgyógyászhoz azért elmehetnél, ő tud majd okosabbat is mondani.
2016. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
72%
ki a frász pontozgat le mikor jogos kérdéseket teszek fel és próbálok segíteni? mi ebben a nem hasznos?
2016. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem egy orvos mondta azt, hogy nem tudok teherbeesni természetes úton, de még mesterségesen sem jósoltak sok jót nekem. Ennek ellenére mi is védekeztünk a férjemmel, mert még nem akartunk gyereket. Egy alkalommal nem használtunk óvszert, gondoltuk mi baj történhetne. Hát baj az nem történt, de meggondolatlanságunk gyümölcse szeptemberben kezdi az óvodát. :-)

Úgyhogy csinálj egy tesztet, és meg tudod, hogy mi a helyzet.

2016. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
83%
Szia Én PCOS-es és IR-es vagyok nekem azt mondták hogy kevesebb mint 20 % esélyem van teherbe esni természetes úton. 7 hete derült ki hogy gyermeket várok. Holnap leszek 12 hetes. Én a helyedben csinálnék egy tesztet. A csoda mindig akkor jönn amikor nem számítunk rá. És ha kiderül hogy mégis gyermeket vársz én a helyedben örülnék és nem lenne kérdés hogy megtartom e babát. Bárhogyan alakul a mostani kapcsolatod. Egy Gyermek mindig áldás és ajándék 🎁. Főleg mikor az ember úgy tudja hogy soha nem lehet gyermeke vagy nagyon kicsi rá az esélye. 22 N
2016. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2016. jún. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mindenképp csinálj egy tesztet! :)
2016. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy. De egy teszt sokkal többet mondana.
2016. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!