Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet terhes a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a barátnőm? Félünk nagyon.

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyék voltunk... az óvszert először fordítva akartam felhúzni, volt előváladékom... Aztán megfordítottuk és bekentem sikosítóval... félek, hogy maradt rajta előváladék és teherbe esett...
2016. jún. 2. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rettegjetek is
2016. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon kicsi rá az esély!! Nyugi, nem lesz semmi!!
2016. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Esemeny utani tabletta.
2016. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Ez nem követendő példa, de én ellenzem a gyógyszerszedést minden barátnőmnek és óvszert is max ha 30* használtam eddig éltem során. A megszakításos verzió és a naptár módszer eddig bevált. Mondjuk nem paráznék és anno sem paráztam volna ha teherbe esik. De hát nem így lett.

27/F

2016. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha felnek,ott nem opcio h "nem baj majd felneveljuk".Ott vagy abortusz v esemeny utani az opcio.Masodik kevesebb problemat vet fel.
2016. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
És a félelem megóv a nemkívánt terhességtől??
2016. jún. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg, milyen síkosítót használtok, a legtöbb spermaölő hatású. Ha került is egy kis előváladék a gumi külsejére, a síkosító elpusztította biztosan.


Máskor azért legyetek óvatosabbak, ügyesebbek, tényleg nem játék. Mindenki hibázik az életben, a lényeg, h hülyék maradtok-e az eset után vagy tanultok belőle.


32N

2016. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves négyes válaszoló, persze, hogy nem te paráztál, adott esetben nem neked kellett volna abortuszra menni, vagy kihordani a gyereket.

Amúgy esélye nem sok van ennek, nyilván van, de elég minimális szerintem.

2016. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Balanus_concavus ***** válasza:

Szerintem nem lesz gáz, előváladéktól azért nem olyan könnyű teherbe esni, főleg annyira kevéstől, persze nyilván nem lehetetlen, de én úgy gondolom, hogy arányaiban azért nem akkora a kockázat, mint ahogy gyk-n a válaszadók lefestik.


Hogy saját példával éljek: én eddig 3 olyan lánnyal voltam együtt gumi nélkül, ahol mással sem védekeztünk, s csak annyi, hogy nem élveztem beléjük és egyik sem lett terhes... Ráadásul az egyikkel ,több mint egy évig csináltuk ezt folyamatosan heti több alkalommal.


Szóval nyilván lehet rá esély, de véleményem szerint minimális.


[link]

2016. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Utolsó, azért butaságot ne terjessz, légyszí. Az előváladéktól nagyon is könnyű teherbe esni, max. a te barátnőid nem voltak annyira termékeny típusok. A megtermékenyítéshez elég, ha 1 db elő spermium eljut a petesejtig és kész a baj. Az előváladékban, mint mondod, kevés van, úgy pár ezer, pár százezer.


Attól, h ti évekig hazárdíroztatok és nem lett baj, még nem vagytok követendő példa.



Akinek az életébe nem fér bele egy gyerek, az védekezzen rendesen, a megszakítás nem az, a gumival bénázás se az. A gumi akkor működik, ha helyesen használják. Ha nem sikerül valami miatt helyesen használni, akkor kiegészítő védekezést kell alkalmazni. A kérdező esetében megtörtént, amennyiben a sikosító spermaölő anyaggal volt bevonva. Ezért nem fog teherbe esni a lány és nem azért, mert az előváladéktól nehéz.

2016. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!