Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség legelején a rosszull...

Terhesség legelején a rosszullétek, mikor kezdődnek? Reggelente, vagy akár délben és napközben is? Lehet a jele füldugulás, szédülés, halláscsökkenés, remegés, végtagok gyengesége, vagy ez inkább a mai idő műve?

Figyelt kérdés

Egyik baratnőm ma rámhozta a frászt lefehéredett,elkezdett imbolyogni,minden összejött amint fent említettem.Sokat járkáltunk a tűző napon,mikor hazaértünk alacsony volt a vérnyomása. Mivel én még nem vagyok abban a korban és helyzetben,hogy ilyesmiről tájékozott legyek,szeretnék biztos lenni abban,hogy nem humbákol nekem az igazi helyzetről.

köszönettel



2016. jún. 24. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen rosszuléteim (nem vagyok terhes) ilyen a vércukor szintem nagyon alacsony. Terhesen az elsőnél reggel volt hányingerem, másodiknál 16ik hétig egész nap de remegés füldugulás stb nem volt,ezek nem tipikus terhestünetek.
2016. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez inkább napszúrás, mint terhesség. Nekem a 9. héten (vagyis már 3 hete tudtam, hogy kimaradt a menzeszem) kezdődtek a rosszullétek, úgy, hogy minden ebédet kihánytam.
2016. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez inkább napszúrás, a hőség hatása.

Igaz, nekem az ég világon semmi tünetem nem volt terhesen egész végig, de azért tudom, hogy a füldugulás, szédülés, halláscsökkenés, remegés, végtagok gyengesége nem terhes tünet.

2016. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen,probalok megnyugodni:)
2016. jún. 24. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az 5. héttől kb. 3-4 héten keresztül voltam kegyetlen rosszul.


Az ltalad leírt tüneteket inkább az időjárással magyaráznám.

2016. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!