Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Füldugulás mitől lehet?

Füldugulás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Két napja folyamatosan be van dugulva a fülem, főleg a jobb, az nagyon, a bal kevésbé. Fájdalom egyáltalán nincs. Olvastam, hogy ez előfordul a terhesség alatt, de ennyire az elején? Még csak 6 hetes vagyok... Vagy inkább forduljak orvoshoz vele, mert semmi köze a terhességhez? Köszi a segítséget! :)
2014. okt. 8. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ó, az nekem is van. 36 hetes vagyok. Nekem èjszaka dugul be. Utàna nèztem neten, lehet vèrnyomàsod magas. Nekem az ok. Holnap megyek a dokimhoz, majd rákèrdezek.
2014. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vegulis elmentem haziorvoshoz, o nem tudott semmit mondani, tovabb kuldott fuleszetre, holnap megyek... hat, nem orulok neki, gyulolom az orakig tarto sorbanallast, de ez van sajnos. Valoszinu nalam nem a baba okozza, hanem valami mas, de hal istennek nem faj, szoval inkabb csak baromira zavaro :/ :)
2014. okt. 9. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezer oka van, de ha allergiás vagy attól is lehet. Nekem ugyanez volt, a fül-orr-gégészeten mondta a dokinő, hogy sajnos az allergia miatt meg van duzzadva a nyálkahártya, de inkább ne szedjek allergia gyógyszert, többet árt, mint használ. Így kaptam egy orrkenőcsöt, és ennyi, nem tud vele mit csinálni. (homeo bogyók maximum)
2014. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!