Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hány évesen...

Szerintetek hány évesen ideális az első gyereket szülni?

Figyelt kérdés

21L parom 27F

2ev mulva vagnank bele.

Meheszetunk van, osszel koltozunk a sajat hazunkba, jovore lagzi/eskuvo! Masfel eve elunk egyutt most nyaron szuleimnel, eddig Nemetorszagban!

A fenti kerdesre erdekelnek velemenyek, es a mi projektunkre.


2016. jún. 28. 21:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én annak idején még tini fejjel eldöntöttem hogy majd ha lesz egy csodás párom akkor 24 évesen már szeretnék babát. Közben kiderült hogy PCOS-es és IR-es vagyok tehát ciszták vannak a petefészekben és magas az Inzulinom. Szóval azt mondták a dokik hogy nagyon nehezen lehet babám és lehet hogy orvosi segítség nélkül nem sikerülhet vagy egyáltalán nem. Nos 7 hete derült ki hogy gyermeket várok. 22 éves vagyok és már 12+4 hetes. A leírtak alapján nem volt kérdés hogy megtartjuk. És igen jól írták hogy az első babát ideális 20-30 év között. De mindenkinek más az élete tehát nem lehet konkrétan egy életkort benyögi. Nem csak testileg kell készen állni a gyermek vállaláshoz, de Szellemileg és Lelkileg is. Ha ezek meg vannak és egy biztos anyagi háttér akkor jöhet a baba ;)
2016. jún. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
PCOS es IR derult ki nalam, mikor 23 evesen abbahagytam a fogalmazasgatlot 4 ev utan (meg nem akartunk babat), 1 ev volt, mire a megfelelo dokihoz kerultem es ujra megjott a menzeszem. Megfelelo dieta+hormontornaval sikerult aztan rendszeresse is tenni, a cisztak pedig felszivodtak. 26 evesen jott eloszor a mindent elsopro erzes, hogy gyereket akarok, abban az evben hazasodtunk. Munka miatt vartunk meg 1,5 evet, akkor lett minden korulmeny idealis, igy 28 evesen szultem a babamat. Igy en azt mondom, hogy en 26 evesen szivesen szultem volna az elsot. Szeretnenk meg gyereket, 36 eves koromig szeretnenk meg kettot.
2016. jún. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
23 évesen lettem terhes a legnagyobb Fiammal,Férjem akkor 29 volt. Nagyjából jó időben szültem,persze mivel első szülött volt,azèrt voltak kisebb zökkenők. Második fiúnknál 27 voltam, férjem 34,nála minden zökkenőmentes volt,de ugye ott már okultam az elsőből 😀 Most 29 èvesen lettem terhes Hàrmaskával,nehèzkesebb a terhesség (több a görcs és társai és 3.császárra kèszülök) most vagyunk félidősek.
2016. jún. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat.

Mentek a zöld kezek!

Mindenkinek grat a gyerekekhe! Foleg neked elso.:)

2016. jún. 29. 08:30
 15/29 A kérdező kommentje:
Bocsi.11es nem elso
2016. jún. 29. 08:30
 16/29 anonim ***** válasza:
En 21 vagyok parom 29 es 20hetes vagyok most. 3eve egyutt elunk van hazunk kocsink biztos allasunk. Minden adott ugy hogy belevagtunk:) nekem az az almom hogy a pici setaljon a gyurukkel, ugy hogy kb 2ev mulva lesz majd lagzi :) mindig is fiatal anyuka akartam lenni, es szerencsere megtalaltam azt az embert akire az eletem is ramernem bizni :))
2016. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok, férjem 37. Mi most vagyunk a próbálkozós időszakban. Néhány hete volt az esküvőnk, van két autónk, lakásunk, hitelünk nincs, mindkettőnknek biztos állása van. Számunkra most ideális. Én mindig is úgy terveztem, hogy fiatal anyuka leszek, szerencsére a körülmények is adottak hozzá. A leírtak alapján a ti helyzetetek is ideálisnak tűnik, úgyhogy ha mindekketten akarjátok, akkor mindent bele ;)
2016. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is ideális, vágjatok bele.! :)
2016. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nemis korfuggo. Van aki inkabb30evesen se vallalt volna, van aki meg mar akar 22-24 evesen is erett ra. En 25 eves leszek mikor szulni fogok, parom 32 :) kijartam foiskolat, es korulmenyek is megvannak, epitkezujk lassan es biztos hatter is megvan :)


Nektek kell erezni. Ha igy erzitek es valaki rosszakat mondd ne torodjetek veluk.

2016. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én most leszek 24, bár nincs még gyerekem, de én már szülnék ha úgy adódna. Fiatal anyuka szeretnék lenni. Egy ismerős is mesélte, hogy az első gyerekét szülte 20on évesen, a harmadikat 30 fölött, és ég és föld. Nyilván akinek nincs összehasonlítási alapja annak mindegy.. :)
2016. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!