Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hány évesen...

Szerintetek hány évesen ideális az első gyereket szülni?

Figyelt kérdés

21L parom 27F

2ev mulva vagnank bele.

Meheszetunk van, osszel koltozunk a sajat hazunkba, jovore lagzi/eskuvo! Masfel eve elunk egyutt most nyaron szuleimnel, eddig Nemetorszagban!

A fenti kerdesre erdekelnek velemenyek, es a mi projektunkre.


2016. jún. 28. 21:27
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Enis fiatal anyuka szeretnek Lennu mar ha lehet majd gyerekem. A gondjaim miatt is esszeru lenne elobb vállalni.

Pont ma voltam orvosnal.. es megint felirt norcolutot huvelykupot antibiotikumot stb...

2016. jún. 29. 12:09
 22/29 anonim ***** válasza:

Norcolut... Azt nekem is irtak... Aviva tornat (hormontorna) es szenhidratdietat/endometriodis dietat javaslok helyette.

4 hos kisfiu anyukaja

2016. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
*endometriozis
2016. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%

Pont 30 voltam, amikor megszületett a kisfiam. Hamar regenerálódtam, minden szempontból ideálisnak éreztem/érzem jelenleg is. Fontos volt számomra és a ferjem számàra, hogy biztos egzisztenciával alapítsunk családot. Az anyagi bizonytalanságot sosem tudtam elviselni, a szüleim is nagyon törekedtek arra, hogy ne egyik napról a másikra éljünk. Ezt a gondolkodàsmódot hoztam magammal, természetesen nem minden a pénz, de nem hiszek abban, hogy, ha szeretet van, minden van. A szeretet nem ad enni a gyermeknek.

Tehát azt az időpontot érzem ideálisnak a családalapításra, amikor felelősségteljesen végig tudja az ember gondolni, hogy a megfelelő emberrel, stabil érzelmi és anyagi háttérrel alapít-e családot. Ha igen a válasz, lehet 20 éves, vagy akár 33.

Ehhez azt azért hozzátenném, hogy mindezek ellenére azt gondolom, hogy a mai világban valamikor a húszas évek masodik fele az ideális kor a gyermekvállalásra. Addig többnyire tanul és munkatapasztalatot gyűjt az ember lánya/fia, hogy ne a semmire szülje majd a gyermeket. És nem utolsó sorban él, ismerkedik, utazik, élettapasztalatot szerez, megismeri saját magát is valamelyest.

Így most 33 évesen van két gyermekem /egy 3 éves fiam és egy másfél éves kislányom/, szerető férjem, saját lakásunk, autónk, és mindkettőnknek átlagon feli fizetése. Kijártuk az elmúlg években a szamárlétrát a hivatásunkban. Persze még mindig van feljebb.

Szval abszolút így találom ideálisnak.

2016. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Aviva tornat pont ma kezdem.:)


Eddig norcolutot nemirt, roszzul fogalmazt.

Utolso.

15eves korom ota csak utazgattam.

Egyiptom, gorog, olasz, horvat , amerika. Nekem ez eleg volt, miota egy par vagyunk azota voltunk Ujra Horvatban es megyunk majd Hawaiira. Nem a semmire szulnèm. Ha minden jol megy es egy even belul osszejon mar 24leszek boven a szules idejen.:)

2016. jún. 29. 16:05
 26/29 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 16hkm. 32 leszek mire megszületik de... Tavaly meg nem éreztem h képes lennék egy gyereket megszulni, plane nem felnevelni. Valahogy ilyen szempontból későn értem meg. Ehhez kellett h tartsak is attol hogy családom legyen. Biztos párkapcsolatban élek, igy 7 év távlatából mar ki merem jelenteni, de túl nagy csalódások értek előtte h csak úgy belevagjak bárkivel. Most a világ legboldogabbjai vagyunk h jon a kis Babszem 😊 Most azt nem értem mire vártunk eddig:D De persze arra h párom is kimondja h mi lenne ha belevagnank. Azt sose felejtem el m kb 1 hónapja kezdtem el gondolkodni ezen.

Na amit ki akartam ebből hozni, h sztem nem kor függő hanem ember. Én a 30 alatti onmagamnak sose adtam volna gyereket :) Most viszont ugy érzem h már anya is tudok lenni, melette pedig no is. És ez remek érzés ;) Szoval készen állok rá!

2016. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Utolso tudod mi jut eszembe arrol amit irtal?:)

"A lányokat figyelem veszi körül, a Nőket szeret, ez a külõnbség lany es no kozott":)

Nemsokara teged is rengeteg szeret vesz majd korul. Tobb mint azt várni merted

2016. jún. 29. 21:57
 28/29 anonim ***** válasza:
Jajj Kérdező :) hát mindjart elpityeredem!! Olyan aranyosat írtál :) Nagyon szépen köszönöm :)
2016. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Igazan nincs mit.:)
2016. jún. 30. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!