Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem kapok választ ezért...

Nem kapok választ ezért leirom ide, fog vajon segiteni a norcolut? Kép lent es picit hosszú a történet?

Figyelt kérdés

A teherbeesesi problem a kategoriaba tettem, de egyszeruen ott soha nem kap valaszt az ember...ezert ide is leirom kerlek ne jelentsetek rossz kategoriat!

A celom teherbeeses es valaszt kapnI.

Marciusban elmentem orvoshoz egyuttlet alatti fajdalom miatt. Kaptam huvelykupot, antibiotikumot.

Egeszen junius kozepeig semmi panaszom nem volt. Azota ujra ugyanaz a gond, de elviselhetobb sokkal.

Marciusban egy cisztat latott.

Most meg megvan telve a mehem folyadekkal teljesen, es egy ciszta van ott pluszban.

Kaptam amit marciusban, pluszba norcolutot, amit 7napig kell szednem 2×1-et.

Valakinek tapasztalat? Kerdeztem mire adja, azt mondta a folyadek miatt..

Amint megveszem elkell kezdenem szedni. Ez penteken lesz lehetseges.

Norcolut alatt lehet egyuttlenni? Huvelykup alatt tudom h nem. De azt 3nappal kesobb kell kezdenem. Megnezte a melleimet is. Soha nem nezte meg. Fel eve volt rakszuresem megis csinalt.

Teszek fel kepet uh.-ròl


2016. jún. 29. 14:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2016. jún. 29. 14:44
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A problemadra sajnos nem tudok választ adni, viszont javaslom, hogy keressetek fel egy meddőségi központot. Ott alaposan kuvizsgalnak és a kezelnek.


Mi a bmc-be járunk, eddig minden kérdésre választ kaptam.

2016. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Meg nem probalkozunk, megegyeztunk h mielott belelezdunk, kideritjuk van e meg problema,es kozben jelentkezett is!

:(

Meddosegi kp.-ba meg biztos h nem megyunk, nagyon korai lenne, majd a kovetkezo kivazsgalat utan kiderul van-e javulas. Ment a zold kez.:)

2016. jún. 29. 14:57
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A méhed van tele folyadékkal? Nem petefészket mondott? Vagy vastag méhnyálkahártyát? Norcolutot vagy azért adnak, hogy megjöjjön a menszesz vagy azért, hogy vékonyítsák a nyalkahartyat. És miért adta a hüvelykúpot? Mit írt fel egyáltalán? Nagyon zagyva az egész, ne haragudj.
2016. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A mèhem. Mivel tele van cisztaval es valoszinuleg nemrèg pukkant kI ciszta mutatta is hogy korulbelul hol. Mindig odafigyelek mit mond. Petefeszek szo elsem hangzott
2016. jún. 29. 15:10
 6/17 A kérdező kommentje:
Huvelykupra azt "Amit multkor". Csak nem emlekszem a nevere. Penteken ide is megirom, ha kivaltottam! KiolvasnI meg nemtudom az irasat:(! Es bakteriumra adta a kúpot, ami" nem vészes" antibiotikumot meg En hülye megsem kèrdeztem minek adja megint. Kb ennyi. Norcolutot millio indokra adhatják szoval sajnos nem csak arra, amit Te irsz.:( nekem azokkal semmi gond. Nem amiatt adta. Azt mondta a folyadekra.. kozben azt se tudja vegulis mitol van a folyadek.:( megkerdeztem mI okozhatja. Azt mondta rengeteg dolog. Ma van peteeresem ovuteszt szerint. Es homersekletem szerint..mègsem lâtott semmit.
2016. jún. 29. 15:15
 7/17 A kérdező kommentje:
Amugy ott a link. Es az a mehemrol uh.kép.
2016. jún. 29. 15:15
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mióta probalkoztok?
2016. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy elégedett az orvosoddal, vagy a tőle kapott tájékoztatással, akkor válts orvost.

Ezek a gyógyszerek nem játékszerek. Indokolatlanul vagy tévesen adott szerek úgy megboríthatják a hormonjaid finom egyensúlyát, hogy nagyon nehezen fog helyreállni.

Az egyik válaszoló nem azért írta a meddőségi központot, mivel már öreg lennél, vagy régóta próbálkoznál. Az ilyen helyeken szakemberek vannak, akiknek a hozzád hasonló problémák a szakterületük.

Szerintem érdemes lenne megpróbálnod egy igazi szakembert.

2016. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen de mivel őszig nincs tb-m nem fogok menni mashova, ha nem muszaj. Nem vetten magamra !:)

Imadom a dr. Nőt, csak ma szűkszavu volt. Maskor mindent mond h az mi ez mi. Miert van ott stb stb. Szòval nem szukseges valtanom. Adta mar a kupot maskoris es olyankor par hónapig minden oke. De a norcolutot nem ertem annyit mondott h a folyadekra adja, menzeszem utan menjek ujra es megnèzzük mi törtènt. Csak ezt a folyadekot sem ertem.. allitolag azert lehet mert tegnap volt peteèrèsem.:/

2016. jún. 29. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!