Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem kapok választ ezért...

Nem kapok választ ezért leirom ide, fog vajon segiteni a norcolut? Kép lent es picit hosszú a történet?

Figyelt kérdés

A teherbeesesi problem a kategoriaba tettem, de egyszeruen ott soha nem kap valaszt az ember...ezert ide is leirom kerlek ne jelentsetek rossz kategoriat!

A celom teherbeeses es valaszt kapnI.

Marciusban elmentem orvoshoz egyuttlet alatti fajdalom miatt. Kaptam huvelykupot, antibiotikumot.

Egeszen junius kozepeig semmi panaszom nem volt. Azota ujra ugyanaz a gond, de elviselhetobb sokkal.

Marciusban egy cisztat latott.

Most meg megvan telve a mehem folyadekkal teljesen, es egy ciszta van ott pluszban.

Kaptam amit marciusban, pluszba norcolutot, amit 7napig kell szednem 2×1-et.

Valakinek tapasztalat? Kerdeztem mire adja, azt mondta a folyadek miatt..

Amint megveszem elkell kezdenem szedni. Ez penteken lesz lehetseges.

Norcolut alatt lehet egyuttlenni? Huvelykup alatt tudom h nem. De azt 3nappal kesobb kell kezdenem. Megnezte a melleimet is. Soha nem nezte meg. Fel eve volt rakszuresem megis csinalt.

Teszek fel kepet uh.-ròl


2016. jún. 29. 14:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

21L

Parom 26F

Csak akkor kezdunk probalkozni ha rendbe leszek. Mèg nem vágtunk bele egyuttlét tèren.

2016. jún. 29. 17:02
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Nincs olyan, hogy méh ciszta. A méhben lehet polip, mióma, daganat, de ciszta ott nem lehet. Keress rá interneten, nem fogsz találni ilyet. Valamit félreértettél vagy rosszul mondott a doktornő.
2016. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Èdesanyámnak a méhèben volt szintèn ciszta! Nem hiszem h minden egyes alkalommal felre ertem. Nem hiaba okoz nalam endometriosist..
2016. jún. 29. 17:50
 14/17 anonim ***** válasza:
Tehát akkor endometriózisod is van. Az megint más tészta. Endometriózis az, ha a méhnyálkahártya a méh üregén kívül is megtalálható. Endometriózison a norcolut nem segít, de azon semmilyen kúp sem.
2016. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen koszonom erre rajottem. Ne haragudj nem tudom kivenni tokeltesen h te kioktatni probalsz a betegsegemrol? Vagy segitokesz vagy?

Tisztaban vagyok ezzel, csak tudod nekem ez a betegseg nagy valoszinuseggel a cisztaimtol vannak. A cisztakra kaptam a norkolutot SZERINTEM.de orvos folyadekot mondott en csak ezt nem ertem. H vajon mi lehet a folyadék????

Mentek a zoldek.:) koszonpm

2016. jún. 29. 18:06
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Cisztától nem lesz endometriózisod vagy milyen betegségre gondolsz, hogy a cisztától van? Én a helyedben elmennék másik orvoshoz és kérnék másodvéleményt. Ezt teljesen jó szándékkal mondom. Hormonokat nézett az orvosod? Anélkül norcolutot nem is lenne szabad felírni.
2016. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Azzal mar tobb orvosnal voltam. Ketto masiknal mind a Ketto szolt elore h ebbol ez lesz ha nem hat a kezeles.

Aztan kialakult a csokolade ciszta , ezutan az endometriozis. Aztan valtottam orvost ujra. Lakhely miatt (is)

Nemreg koltoztunk haza szoval megcsak most van alkalom idopontokat szerezni. Meg beutalòt.

Szoval ezt Biztos h a ciszta okozta. 3orvosnak mar elhiszem.:(

2016. jún. 29. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!