Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi időt vártatok /várnátok...

Mennyi időt vártatok /várnátok a második kisbabával császármetszés után?

Figyelt kérdés
Most 6 hónapos a kisfiam, már beszéltünk, a párommal, hogy mikorra tervezzük. nem szeretnénk nagy korkülönbséget. Van köztetek olyan, akinek ilyen kis korkülönbséggel jött, esetleg császármetszés után?

2016. jún. 29. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A dokim azt mondta, adjak egy evet a testemnek (nemcsak a csaszar miatt) es meg egyet a lelkemnek (megviselt a terhesseg).
2016. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 12 hónapra rá jött a tesó,csak próbálkoztunk nem gondoltuk elsőre összejön.Viszont nekem az első is probléma mentes várandósság volt.Helyedben lennék kivárnám a 1.5-2 évet!
2016. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mi kivártuk a 2 évet,amit javasolnak,de nekem az is közrejátszott,hogy nem akartam ismét császárt.Ismerősöm 8 hónappal császár után esett ismét teherbe,nem tervezetten ugyan,de minden rendben volt szerencsére.
2016. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi kb. a baba egy éves kora körül kezdünk majd próbálkozni. Akkor is így terveztük, amikor még nem tudtuk, hogy császár lesz a szülés vége. A dokim szerint egyébként fél évvel a császár után már el lehet kezdeni próbálkozni, én ezt egy kicsit korainak tartom. Egy ismerősöm nemrég szült másodszor is császárral, mindössze kb. másfél év van a "babák" között. :)
2016. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Minimum 1 év. Kell idő a sebeknek a hason és a méhen. Ha túl korán leszel terhes kockázatos, hogy a varrat nem bírja és kiszakad.


Az anyám 30 éve szült császárral és ha rosszul mozdul még most is kinyílik a hasi sebe. Szóval én várnék a helyedben.

2016. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27 honap van a nagyok kozt.mindketto csaszaros volt.semmi problemam nem volt a masodiknal.meg a sima szulest is megprobaltuk de a dragam cseszett a nagyvilagra :D a harmadik 7evvel a masodik utan szuletett programcsaszarral 38+5napra es mar olyan vekony volt az elozo hegem,hogy utana mondta a doki,hogy szerencse,hogy nem indult el magatol mert biztosan nem birta volta a heg.de akar egy rossz mozdulat is eleg lett volna,hogy szetnyiljon.pedig latod eltelt 7ev es megis.
2016. jún. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem volt egyszerű szülésem, és a gyermekágy sem volt panaszmentes, az orvosom mégis 8 hóünappal a császár után rábólintott a tesóbabára.
2016. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. júl. 1. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!