Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma tudtuk meg, hogy csak a...

Ma tudtuk meg, hogy csak a lombik a megoldás! Kinél volt már? Milyen gyógyszerek kellenek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló cipőben járunk. Nálunk is csak a lombikbaba jöhet szóba sajnos...

Nálatok mi a gond?

Én Pécsett lakom, így a Pécsi Szülészeti Klinikára fogok menni. Itt az első beültetések 34%-a sikerül ez országos viszonylatban nagyon jó arány.

Valószínűleg júniusban lesz az első próbálkozásunk, már nagyon várom. Még nem tudom milyen gyógyszerek kellenek, csak az biztos, hogy szurik, az elején peteérés serkentő, aztán tüsző repesztő, majd jön a petesejt leszívás altatásban, aztán a beültetés és utána napi 3 hüvelykúp, ami a tapadást segíti elő, plusz terhesvitamin. ja és nem olcsó egy-egy ilyen alkalom 100ezer és 300ezer forint között van, támogatva.

Te hány éves vagy?

Szívesen leveleznék veled, ha gondolod!

2010. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem összesen 3 lombik gyerekem van, a Mánfai doki csinálta őket Pécsen.

Pusziltatom és köszönjük. Gyönyörűek.

gyógyszereket a doki fogja megmondani, sok mindentől függ. Mi a baj?

Nálunk spermával volt gond, nekem mindig a 3. beültetés sikerült, ezekből a 2. mindig fagyasztott volt (ott kisebb az esély), úgyhogy mi hoztuk a pécsi statisztikát.

Sok sikert!

2010. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakoznék, mi április elején tudtuk meg, hogy csak lombikkal lehet babánk.

Mi is Pécsre járunk, a Kovács dokihoz.

Nekem még vissza van a histeroskopiás műtétem és úgy néz ki május végén,kezdünk a lombikot.

2010. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Mi is Pécsiek vagyunk, a szülészeti klinikán Dr. Várnagy Ákoshoz járunk, elvileg júniusban lesz nekünk is az első. 42 éves vagyok, páromnál vannak sperma gondok. Félek kicsit a hormonkezeléstől. Nem tudjuk mi legyen, mert nagyon sok pénzbe kerül, és sajnos nincs garancia, hogy az első sikerül. Na meg a munkahelyem, nem tudom, mennyire tolerálja, hogy ilyen sokat kell távol lennem. (egy beültetés után 3 hét pihi, meg az ultrahang vizsgálatok stb.)
2010. ápr. 15. 06:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Első válaszoló vagyok! De jól egymásra találtunk!

:-)

Mi lenne, ha mindannyian emaileznénk egymással? Jó lenne, meghallgatni egymást leírni egymásnak a történeteinket, tapasztalatainkat, izgulhatnánk egymásért, ez is felér egy terápiával :-) és ez már fél siker lehet. Mit szóltok hozzá?

2010. ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát csaknem biztos, hogy az első nem fog sikerülni, de úgy legyen :-))

A munkahely nem tud mit tenni, te már innentől a gyerek 3 éves koráig törvényileg védett vagy, nem rúghat ki, és a vizsgálatokra el kell engedniük fizetett módon, stb. Hát bőven leszel táppénzen, de nem baj, ez ezzel jár.

2010. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, azt biztosan tudod, hogy a terhesség létrejötte előtt is védett leszek már, ha bejelentem, hogy lombik programra jelentkeztünk? Nem csak attól kezdve, ha már terhes leszek?
2010. ápr. 15. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!