Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok és...

23 hetes terhes vagyok és most mondta a doki, hogy megrövidült a méhszáj. (2000-es) 3 napja együtt voltam a férjemmel. Lehet ebből baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Nem volt sem vérzés, sem keményedés.
2010. ápr. 9. 14:46
 1/6 Brigitta04 ***** válasza:
28%

Szia.

Igaz én kicsit idösebb vagyok 30 hetes,de nekem rögtön mondták,hogy a házasélet tilos.Csodálkozom,hogy neked nem mondták.Ha odafigyeltetek nemhiszem,hogy baj lenne belöle,de azért vigyázzatok.

2010. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Jó,az előttem szólót nem értem,mikor tilos a házas élet?

Igaz,én nem vagyok terhes,csak 2 gyermek édesanyja,de mi végig csináltuk,és semmi gond nem volt! Természetes,hogy a mélhszáj egy idő után rövidülni kezd,csak azt nem értem,ha már úgyis dokinál voltál,aki mondta,hogy megrövidült a méhszáj,akkor miért nem kérdeztél rá,ogy akkor most mi van? Nem harapják le senki fejét,ha valamit megkérdeznek Tőlük!

2010. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után a méhszáj rövidül, ez természetes, én úgy tudom a lényeg hogy ne nyíljon idő előtt.

Nekem mondjuk alapból 2000 a méhszáj, már a terhességem kezdetétől :)

2010. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a 14 hetes UH-n 2000-es volt a méhszájam.Nem mondott rá semmit se a doki, se a védőnő.Pedig ha valami gond lenne, egyik sem hagyná szó nélkül, az tuti.Még azt sem mondta az orvos, hogy pihenjek vagy ilyesmi.Arról is tud, hogy még dolgozom rész munkaidőben, nem tiltott el attól sem.Nem a szeretkezéstől fog rövidülni a méhszájad, hanem ez is a terhesség velejárója.Nem tudod elkerülni.Ha nem vagy veszélyeztetett, sé problémamentes a terhességed, nyugodtan legyetek együtt.A baba ebből semmit nem vesz észre, max. a kellemes hormonjaidból kap egy picit.
2010. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a kezdetektől 2000-es az érték, konkrétan a 12. héttől. És az orvos egyszer sem mondta, hogy tartózkodjunk a szexuális élettől. Sőt, mi nagyon gyakran "gyakoroljuk", van hogy naponta 2x is :)

Szerintem nem lesz ettől semmi baja a babának. Nálunk is minden rendben van.


30 hetes kismama

2010. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 9. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!