Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jobban fájnak a melleim, mint...

Jobban fájnak a melleim, mint máskor, lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Általában késni szokott a mensim(pcos),30+ naposak a ciklusaim,ma 20.nap van és tegnap óta brutálisan érzékenyek a melleim,pedig ilyenkor még nem szoktak fájni,főleg nem ennyire.1 hete(pontosabban 8 napja)volt szex,ami ráadásul egybe is eshetett az ovuval.

Nektek jobban fájtak a melleitek,mikor teherbe estetek mint általában mensi előtt?



2016. júl. 3. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont ellenkezőleg, a mellfeszülés pms tünet. Ha terhes vagyok, nem fáj :)

Persze neked lehet az. Az a gyanús, ha valami más, mint szokott lenni.

Drukkolok!

2016. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na hát nekem is most olyan érzékenyek hogy csak na. Pedig van még egy hét mensziig, soha nem szokott ilyen lenni. Bár mi nem tervezünk jelenleg babát, de hááát nem tudom, fura. Önmagába nem fájnak, de ha hozzá érek, akkor baromira.
2016. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem lenne tervezett baba :( Csak 20 évesek vagyunk,egyetemre járunk még.Kicsit sokat ittunk és felelőtlenül,nem használtunk gumit...és mivel többször is volt szex,megszakítással,így simán kerülhettek belém hímivarsejtek...
2016. júl. 3. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem védekeztetek, és pont a legfogékonyabb időben, igen, lehet terhesség (a mellfeszülés inkább ps tünet szerintem is, mint #1 szerint)
2016. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsi az esély a terhességre, de egy tesztet mindenképp megér a dolog.

Van egy olyan hormonális betegséged, amivel nagyon nehéz csak úgy spontán teherbe esni. Ráadásul a ciklusod se pontos és most még stresszeled is magad, ami rá tesz meg egy lapáttal.


Nekem pl 3 éve fáj a mellem menzesz előtt, de az utóbbi félévben már gyengébben fáj, mint eddig és soha nem voltam terhes. Ez csak ilyen időszakos változás.


Viszont az egyik barátnőmnek is van valami hormonproblémája és neki se pontos a ciklusa(azt hiszem ők gumival védekeztek) és neki is folyton késett az alaphoz képest is, de soha nem volt ő se terhes.

2016. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,hogy pms és terhes tünet is.Igazából eszembe se jutott volna ez a terhesség dolog,ha nem kezdem el érezni,hogy milyen érzékeny,mert ilyen korán sosem szokott...na mindegy,nem parázok rá,ha nem jön meg,majd tesztelek :)
2016. júl. 3. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!