Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat terhesség?...

Előfordulhat terhesség? Lehetnek ezek a tünetei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy évig szedtem fogamzásgátlót, majd abbahagytam (szüneteltetés).

Mensi vége utén két nappal a párommal történt egy kis baleset de másnap beszedtem egy esemény utánit.

Rá kb. max egy héttel vérzésem volt, elég erős, de csak egy napig tartott. Ráadásul nagyon fájt a hasam és a derekam is (igazi, jó erős görcsök).

Most, azaz rá egy 1.5 héttel kb érzékenyek lettek a mellbimbóim, kellemetlen érzés ha hozzáérek vagy ha nyomás éri. Ma észrevettem egy kis fehér folyást is ami nem voolt eddig jellemző.

Elmennék orvoshoz,csak az a probléma hogy tengeren túlon vagyok és nem tudok sajnos elmenni.

Szerintetek? Lehet csak megzavarodott a hormonháztartásom? Vagy más áll a háttérben?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2016. júl. 4. 07:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Kieg.:

Volt egy napos vírusos betegségem, nagyon magas láz, nagy végtagfájdalmak.

Plusz gyakrabban kell pisilnem, bár ilyenkor elég kevés jön, mintha felfáztam volna.

2016. júl. 4. 07:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia ezek a tünetek amiket leírtál lehet az esemény utáni tabletta mellékhatása. Az esemény utáni tabletta egy lórugásnyi hormon bomba ez bezavarhatja a ciklust nem is tanácsos sokszor alkalmazni mert tönkre teszed a hormon szintedet.. A fehér folyás lehet peteérés jele legalábbis akkor szokott előfordulni... De ha nem ez lenne hanem tényleg terhes vagy ezek a tünetek 4-6 hetes terhesen jelentkeznek de ennyi idős terhesen már kiszúrná a szemedet egy pozitív teszt..... Ha meg akarsz nyugodni csinálj egy tesztet.. De mindenféleképpen menj el nőgyógyászhoz. 22 N
2016. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az esemeny utani tabletta nagyon nagy hormonbomba. Hiába csak egy szem.. A baratnom ketszer hasznalta 4honapon belul, egy evig megsem jott neki.., gondolhatod mennyire tesz jot odabent. Elfog mulni minden nyugi.:)
2016. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok! :)

Ha nem múlnak, elvégzek egy tesztet, biztos ami biztos :)

2016. júl. 4. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!