Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy nappal a nem várt előtt...

Négy nappal a nem várt előtt negatív a teszt. Lehet ettől még baba?

Figyelt kérdés
Terhességre utaló tüneteim vannak,viszont a Gabriel teszt negatív.
2016. júl. 4. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök felesleges,. 4!!! nappal nem várt előtt tesztelgetni. várd meg minimum a nemvárt első napját !


És akérdésedre a válasz, igen bőven lehet ebből még baba !

2016. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nekem csak a nemvárt napján lett pozi.
2016. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A tüneteket szerintem pszichésen produkálod, mert azok megjelenéséhez a hcg-nek van köze, a hcg teszted meg ugye negatív.

Ez nem azt jelenti, hogy nem lesz pozitív, de még nagyon korán teszteltél, tünetet meg pláne korán érzel (ha a klasszikus hányinger, fáradékonyság, érzelmi hullámokra gondolsz, mint tünet).

Sok sikert

2016. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Uhh.. bocsi, de hova sietteted ? Legalább hagyd szegeny beagyazodni? Ha baba van akkor mar kiirt datum elott sietteted miert nincs mèg kint?

Varj legalabb addig , hogy kèssen, ha pedig nem kesik megmarad a teszt, es felkeszulsz a kovetkezo probalkozasra. Ha nem sikerult most sem, akkor E vitamint szedj es a párod is. Nálunk nagyon bevált.:) sok sikert.

A bunkosagomert mehet a lepontozas.

2016. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is már egy héttel előtte voltak tünetek, aztán a teszt negatív lett.

A nemvárt napján szintén.

Sőt, három nappal utána is negatív. Fel is adtam, hogy na, mehetek megint norcolutot íratni, hogy megjöjjön egyáltalán... mikor egy héttel a nemvárt után határozott két csíkosat teszteltem. Valószínűleg egy héttel később volt peteérésem is, mert a doki sem látott még semmit.

Most várunk egy hetet, és már egészen erős két csíkos a tesztem, szóval reménykedek a legjobbakban. :)

2016. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges nem várt előtt tesztelni.. én megvártam mig késik. 3 hete késett a Gabriel teszt nagyon halvány volt a Facelle teszt olyan erős pozitív lett hogy kiszúrta a szemem. Mind két tesztet egy időpontban csináltam ugyanabból a vizeletmintából. Drukkolok neked 22 N 13+2 hkm
2016. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!