Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek utalhatnak korai terhessé...

Ezek utalhatnak korai terhességi tünetekre?

Figyelt kérdés
2 nap múlva kellene megjönnie, de tegnap óta olyan feszült és ideges vagyok hogy mindjárt robbanok. Ki jött pár pattanás, de nagyok. És olyan fáradt vagyok hogy legszívesebben mindig feküdnék. Mivel intenzíven sportolok nem szoktam fáradt lenni, mindig úgy pörgök mint egy ventillátor. Mostanában meg alszok délutánonként, vagy este felé. Nehezen ébredek. Eddig Csak úgy kipattantam az ágyból, most meg olyan vagyok mint egy felmosó rongy.
2016. júl. 4. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Utalhat. Ha késik a menzid csinálj egy rossmanos Facelle tesztet. Drukkolok neked.
2016. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En mar holnap csinalnek , facelle teszttel legalabbis.. az 2nappal keses elott positive lett nekem.:)

Rossmanban kaphato!!:)

2016. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
X-epillel csináltam, itt nem volt facalle teszt. Negatív lett.
2016. júl. 4. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!