Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek ilyen, hcg...

Volt valakinek ilyen, hcg teszt? (kép)

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok,ugyanis 30-án teszteltem nagyon halvány pozitívat,azóta is csak nagyon halvány éppen csak minimálisat erősödött! Kérlek írjatok,hogy volt valakinek ilyen,akinél minden rendben volt,vagy mindenképpen bajt jelent? Köszönöm.


[link]


2016. júl. 7. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Negativ? Igen sajnos sokszor.:/
2016. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen látom mire gondolsz. 3 nap múlva reggeliből csinálj másikat
2016. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30.-an mar kesett? Meggyozodtel arrol, h mikor van ovum?
2016. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
28-án kellett volna megjönnie. Azóta ilyenek a tesztjeim!! :(
2016. júl. 7. 20:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Ovuteszt szerint talán 19-én volt.
2016. júl. 7. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye x-epil? Én is ilyeneket teszteltem vele a lombik után 6 napon keresztül. Nem erősödött, de mindig látszódott rajta a 2. csík is halványan. Vérvétellel igazolták, hogy el sem indult semmi. Nem volt hcg a véremben. Én nem veszek többet ilyen tesztet, vagy ha csak ilyen lesz, akkor csak úgy hiszek majd neki, ha épphogy le nem ugrik majd az 2. csík. Szerintem tesztelj másikkal is. De a legtutibb az, ha elmész vérvételre. Magánlanorban is 2-3000.Ft és még aznap megtudod az eredményt is. Akkor nem kell kétségek között őrlődnöd.
2016. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsoval egyetertek!:)
2016. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A facelle is ilyen halvány. :( Akkor ez sehogy sem jó? Nem első baba lenne,nagyon nagyon sok x-epilt használtam el. Csak akkor lett ilyen ha babuci van/volt. De nagyon aggaszt,hogy nem erősödik. :( Hasi uh-ra tudtam menni,ott azt mondták amennyit látni lehet,hogy valami van,vagyis elkezdődött. Minden nap tesztelek,nem erősödik! :(
2016. júl. 7. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom h ekkora ketsegek kozott vagy. Lehet h kesobb fogant. Ha hasin lattak vmit az mar nemrossz
2016. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!