Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt, száradási csík...

Facelle teszt, száradási csík vagy halvány pozi?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 16. 13:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szia!Holnap reggel tesztelek:)facelle tesztet vettem megint,kiváncsi vagyok nagyon.Megírom az eredményt.
2016. júl. 18. 20:32
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Reggel megcsináltam a tesztet,de sajnos negatív lett:(akkor száradási csík volt.
2016. júl. 19. 08:57
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés de ha valaki erre jár. Kb 1000 db facelle tesztet csináltam már életemben SOHA nem volt száradási csíkos. Akkor volt rajta két csík amikor terhes voltam, vagy kémiai terhesség volt sőt, egyszer peteéréskor is pozitív lett (rózsaszín, halvány csíkkal). Lehet a kérdező pont az ovulációt kapta el. Üröm az örömben, hogy nagyon érzékeny a teszt és nem csak a kémiai terhességet jelzi hanem az ovut is. Nekem ha nem volt semmi, akkor totál hómező volt, pedig nagyon éles csíklátásom van 😀
2020. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!