Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki szakadt a gumi és amúgy is...

Ki szakadt a gumi és amúgy is beteg vagyok ugye így nem estem teherbe?

Figyelt kérdés

Óvszerrel védekezzünk, mert egyenlőre még nem szeretnék teherbe esni a betegségem miatt, és pont pete érés időszakban! 😱


Gyulladás csökkentő gyógyszert szedek és kúpot is az orvos is mondta hogy még jobban figyeljünk oda,a gyógyszer miatt.

a lábaim be duranva vannak ízületi problémák .

Most be vagyok e miatt stresszelve ,nem is tudjuk hogy történhetett pedig új cotton dobozt bontottunk ki .


Nyugtasatok meg légyszíves hogy így gyulladás mellett nem estem teherbe ,ugye nincs rá esély ?


2016. júl. 20. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Hát pedig van rá esély, de nem hiszem, hogy akkora nagy baj lenne a gyógyszerek miatt, ha baba lenne. Inkább csak óvatosságból mondják ezeket a dokik. Valaki még az Algopyrint sem engedi bevetetni a kismamákkal. De ne izgulj, tudom könnyű mondani.
2016. júl. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

A gyulladás NEM fogamzásgátlás, azaz ettöl símán lehetsz terhes.


A helyedben minél elöbb elmennék 72 órás tablettáért (remélhetöleg most történt a dolog és még belefér), mert igen nagy esélyed van terhességre, meg egy fogyatékos gyerekre.

2016. júl. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors választ tőled!!!!

Ezek után van esély rá??? Jesszus :-o

De azt hallottam ha bármilyen gyulladás van a szervezetben nem lehet teherbe esni, ( de csak hallottam)

Nagyon félek nem szeretnék abortuszra menni. Mármint a gyógyszer miatt.

2016. júl. 20. 07:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
rosszul hallottad, a gyulladás nem akadály. Az első napokban nem árt még a gyógyszer (ekkor csak a radioaktív sugárzás ami árthat)
2016. júl. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1%
Nehogy bevegyél 72 órás tablettát! Egyik az, hogy az is abortusz, másik pedig, hogy úgy tönkrevág, hogy lehet, egy életre elintézed magad, soha nem lehet gyereked! Gyilkos hormonbomba!
2016. júl. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

"Nehogy bevegyél 72 órás tablettát! Egyik az, hogy az is abortusz, másik pedig, hogy úgy tönkrevág, hogy lehet, egy életre elintézed magad, soha nem lehet gyereked! Gyilkos hormonbomba!"


Ilyen hülyeséget ne írj!


Egyrészt a 72 órás tabletta NEM abortusz! Nem ártana elolvasni a hatásmódját, meilött értelmetlen dolgokat írsz!


Másrészt uygan nagy adag hormon, de ettöl böven lehet bárkinek is gyereke késöbb. (Akinek nem lehetne, annak nem ezért, hanem mert eleve nem volt rá esélye!)


A kérdésre:


1. A gyulladás NEM akadályozza meg a teherbeesét, és ha félidöben történt a baleset, akkor igen nagy esélyed van terhességre.


2. Amennyiben tegnap/ma történt az eset, akkor irass fel minél elöbb 72 órás tablettát és szedd be.

2016. júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
Ez nem hülyeség és igenis sok nőt annyira tönkrevág, hogy utána imádkozhat, hogy lombikba legalább összejöjjön!
2016. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, de most jól össze kavarodtam, nehéz helyzetbe vagyok, mert meg oszlanak a vélemények.
2016. júl. 20. 07:59
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyébként van rá példa hogy igenis valaki esett teherbe úgy hogy bármilyen nagy gyulladása volt?


Bocsánat nem kötekedni akarok csak idegesít és ti honnan tudjátok?

2016. júl. 20. 08:05
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyulladasra gondolsz? Nekem Reumatoid Artritisem van (kronikus izuleti gyulladas) fel ev alatt jott ossze a baba rasegites nelkul :)

23hkm

2016. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!