Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki szakadt a gumi és amúgy is...

Ki szakadt a gumi és amúgy is beteg vagyok ugye így nem estem teherbe?

Figyelt kérdés

Óvszerrel védekezzünk, mert egyenlőre még nem szeretnék teherbe esni a betegségem miatt, és pont pete érés időszakban! 😱


Gyulladás csökkentő gyógyszert szedek és kúpot is az orvos is mondta hogy még jobban figyeljünk oda,a gyógyszer miatt.

a lábaim be duranva vannak ízületi problémák .

Most be vagyok e miatt stresszelve ,nem is tudjuk hogy történhetett pedig új cotton dobozt bontottunk ki .


Nyugtasatok meg légyszíves hogy így gyulladás mellett nem estem teherbe ,ugye nincs rá esély ?


2016. júl. 20. 07:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Pont ilyenre gondoltam,! Akkor nagy bajban vagyok 😢 😢 😢

És szerinted ha meg fogant meg tartható a baba? És neked terhesség alatt el múlt a fájdalom és a gyulladás?

2016. júl. 20. 08:10
 12/14 anonim ***** válasza:
Cimzia injekcio volt a terapiam a pozitiv teszt napjam adtam be.. gondolhatod milyen ideges voltam :D a dokim azt mondta hogy a 34.hetig akar szurhatnam is de persze ha nem szurom akkor biztos ami biztos.. a 12. Hetig nem is kellett gyogyszer a terhesseg leblokkolja az immunrendszerem hala istennek es igy olyan jol vagyok mintha szurnam magam:) aztan jott a fekete leves.. bedurrant a csuklom 2honapja nem tudom hasznalni se a kezem 1x8mg medrolt szedek azt lehet vegig szedni szoptatas alatt is. Viszont annyit er mint halottnak a csok.. multheten es ezen a heten is kaptam szurit a kezembe.. most varom a hatasat :) a picire nincsen hatassal a betegsegem. A doki akkor mondta el mikor mar sikerult a pici, hogy az a baj ezzel a betegseggel hogy teherbe esni nem lehet vagyis nagyon nehez.. amirol olvastam is ezert is szerettem volna babat fiatalon es hal isten minden korulmeny adott volt hozza hogy osszejojjon.. 21eves vagyok nem tudom kesobb milyen allapotban leszek majd.. :)
2016. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom nagyon kedves utolsó és jó hogy le írtad. Igaz azt írtam a lábaim van gyulladás alatt de már a két csuklóm is fáj sőt a kéz ujjaim is iszonyat! Nekem a borogatás kicsit segít.

Ha az orvosod azt mondta hogy ezzel a betegséggel nehéz teherbe esni, akkor csak van alapja a kérdésemnek, mármint hogy gyulladás alatt főleg ilyen típusú.... Nem nagyon lehet teherbe esni, de neked sikerült, gondolom mert írtad fiatal vagy, az én esetemben lehet hogy nem fog akkor sikerülni? Mert én 39 leszek.

?

2016. júl. 20. 08:34
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennel a fajta immunbetegsegnel nehez, azt nem tudom hogy masfajtanal igy van-e.. az biztos hogy en megtartanam a helyedben a picit ha van ra lehetoseged.. az a masik fele, hogy ugye ez gyogyithatatlan betegseg ugy hogy arra varni, hogy ne legyen gyulladas varhattam volna a kovetkezo eletemig :)
2016. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!