Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Becsúszott" egy nem tervezett...

"Becsúszott" egy nem tervezett baby?

Figyelt kérdés
A menstruációm pontosan egy hete késik, múlt szerdán teszteltem egy negatívat, ma megismételtem és eszméletlenül halvány + lett. A melleim múlthéten nagyon fájtak, tegnapra-mára már kevésbé. 26 éves vagyok, és mindig védekeztem helyi fogamzásgátlókkal. A mensim sosem késett. Kicselezték volna a kiskatonák a kúpot, krémet?? Vagy a teszt tévedett? Elkeseredtem, kérlek titeket segítsetek! Orvoshoz csak holnap du tudok menni, de addig megőrülök :(
2008. szept. 29. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti,hogy baba.Vannak tüneteid,és 1 pozitív teszted.Ezek a kis fickók nagyon ügyesek.Sajna nincs 100%-os fogamzásgátló módszer.Szerintem a doki sem fog megnyugtatóbb választ adni.Ez van!Most mi lesz?Bár gondolom Te is ezt kérdezed most magadtól.Kívánom,hogy jól dönts!31 hetes kismami
2008. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hat a pozitiv, pozitiv, a tuneteket meg mintha en irtam volna..en babara szavazok, de tutit tenyleg csak a doki tud mondani
2008. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi gyors válaszokat! További "tüneteim" a mindjárt megjön érzés, ami a várt mensi előtt 3 nappal jelentkezett, fehér krémes folyás, kemény mellek. És a múltheti teszt egyértelmű negatív volt... És hogy mi lesz? Fogalmam sincs. Csak most fogunk összeköltözni a párommal.
2008. szept. 29. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha holnap reggel csinálsz még egy tesztet, és erősebben pozitív mint az előző, akkor nincs kétség....


Viszont a dokid valószínűleg még semmit nem fog látni, hacsak nincs hüvelyi UH-ja. Azzal is nagy jóindulattal petezsákot. Hiszen ami a leghamarabb "lát", az a teszt, és ha még az sem "nagyon pozitív" kicsi az esély, hogy a doki már lássa a picurt.

2008. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha már az összek öltözésen gondolkodtaok akkor szerintem ne izgulj és örülj a babának amúgy a kúpok és krémek csak 70%-os védettséget nyújtanak úgyhogy ha esetleg nem baba és még nem is akartok akkor irass fel bogyót amúgy szerintem a párod is örülne neki meg te sem vagy már túl fiatal hozzá én is 26 éves vagyo kés már van két kislányom és volt 3 vetélésem én azt mondom ha baba akkor örülj neki de nagyon
2008. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok hogy vígasztaltok és bíztattok! Köszönöm! A párom vegyes érzelmekkel fogadta, mert nem terveztünk még babát. Nem tudom mi lesz a továbbiakban :(

Nem vagyok bejelentve, így azt sem tudom milyen juttatásokat kapnék, ha egyáltalán jár valami hivatalos munkaviszony nélkül. Tehát nincs meg a 180 nap biztosítottságom sem...

2008. szept. 29. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, akárhogy döntötök, vigyázz magadra. Én most vagyok 22 éves, az egyetem befejezésén görcsölök, miközben a jövő hónapban szülök. Az elején az én párom is vegyes érzelmekkel fogadta, de aztán úgy döntöttünk, hogy megtartjuk a babát. És most már ő is nagyon várja.

Ha a párod keres, akkor meg tudtok majd élni - akárhogy. Nem a pénz a fontos, hanem az összetartás. Én egyetemistaként sem fogok többet kapni, de belevágtunk. Megmondom őszintén, fogalmam sincs, hogy mikor tudtam volna ideköltözni a páromhoz (az ország másik felébe), ha nem csúszik be a baba, szóval minket összébbhozott a csöppség. :)


Minden jót, és ne keseredj el. (Ez nehéz, én is végigsírtam néhány estét és nappalt.........)

2008. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!


nekem mikor bejelentkezett a baba,csak 4 hónapja voltam együtt a párommal,még az összeköltözést se fontolgattuk...mikor pozitiv lett a teszt,akkor azt se tudtam örömömben,vagy bánatomba sirjak...jóval terhességem közepe táján tudtunk csak összeköltözni...és most már 2,5 hónapos a kisfiam:-))

vágj bele,megéri:-)))

2008. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!