Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tervezett baba, vagy...

Vajon tervezett baba, vagy becsúszott?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm (férfi 26éves),még csak múlt nyáron vált el.

A pasinak van most egy barátnője(22éves),akivel összesen 1éve vannak együtt,és máris terhes.

Létezik,hogy tervezett baba,vagy inkább csak becsúszhatott?


2010. szept. 11. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
mit érdekel ez téged?
2010. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem tartozik rád.
2010. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindegy
2010. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 nyuxipok ***** válasza:
100%
Szerintem "becsuszott" baba,de ha szeretik egymast,akkor ez nem szamit.
2010. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle. amúgy meg csak találgatsz. de igen létezhet hogy tervezett baba.
2010. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg tervezett.Egy év az pont elég idő arra hogy eldöntsék ogy már gyereket akarnak.Sőt még sok is.Az én párom januárban elvált(igaz,akkor már több mint egy éve nem lakott otton),márciusban összejöttünk,KITŰZTÜK AZ ESKÜVŐ IDŐPONTJÁT,juniusban kitaláltuk hogy jöhet a baba,és augusztus végén már terhes voltam,októberben meg összeházasodtunk...na ezt kapd ki.Azóta most születik a második babánk.
2010. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves 14:35-ös válaszoló!Gratulálok!!!!

Köszönöm a véleményt,azoknak akik normális választ tudtak adni a kérdésemre!Aki meg csak annyit tudott hozzáfűzni,hogy mi közöm van hozzá,annak meg az a válaszom hogy neki nincs köze ahhoz,hogy nekem vajon mi közöm van hozzá!Lehet van,de lehet nincs,Nem kötöm az orrára!

2010. szept. 11. 16:12
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
A "mi közöd hozzá" típusú építő jellegű tanácsokkal ne is foglalkozz. Kicsit részletesebben viszont azért jó leírni a kérdést, mert könnyebb elgondolkodni a válaszon. Mert pl. nem mindegy, hogy Te mondjuk a volt feleség vagy, akit éppen ezzel etet a volt férje, (becsúszott) vagy egy harmadik lány, akinél erre hivatkozik a pasi, vagy valóban csak kíváncsi lennél az igazságra, és miért is ne lehetnél, Te is én is arra lehetek kíváncsi, amire csak akarok. :)
2010. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Igazából szerintem nem az a lényeg hogy téged miért érdekel, hanem szerintem az egész kérdés értelmetlen.

Ígyis úgyis a gyerekük nincs annak jelentőssége hogy tervezték vagy sem.

2010. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
arra nem gondoltatok,hogy a kérdező esetleg szerelmes a pasiba és tudni akarja,van e esélye nála a későbbiekben? Mert ha az derül ki hogy tervezett volt,akkor valószinű nagyon szereti a pasi a feleségét,de ha csak becsúszott,akkor az utalhat arra hogy nem tul erős a kapcsolatuk és esetleg később szétmennek. Vagy rosszul gondolom kedves kérdező? Bocsi,csak én is átéltem már hasonmlót,ezért tudom beleképzelni magam a helyzetbe. Mármint én voltam a reménykedő lány...:)
2010. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!