Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy értitek, hogy nem terveze...

Hogy értitek, hogy nem tervezett baba volt/becsúszott?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam az egyik kérdésnél, hogy jön a kistesó, de nem tervezték, egyszerűen becsúszott. Akinél így történt, hogy védekeztetek, vagy nem is? Mi is szeretnénk tesót jövőre, ezért megszakításos módon "védekezünk", de ha jön se baj. Szóval kiváncsi vagyok, hogy hogy is van ez.
2009. dec. 21. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a kisfiam egy kifejezett "baleset" eredménye volt. Terveztük, de későbbre, amikor megfogant, még gyakorlatilag védekeztünk.


Óvszerrel védekeztünk (ráadásul a spermaölős fajtával), de kiszakadt, (az együttlét legvégén). Észre is vettük, és igazából nem nagy mennyiségű sperma szabadulhatott ki, de az éppen elég volt... :)


Én akkor már évek óta nem fogamzásgáló tablettáztam, egyrészt, mert pajzsmirigy-problémáim voltak, másrészt meg, mert már tervben volt, hogy nemsokára ráállunk a babaprojectre.


A "baleset" után úgy voltunk a párommal, hogy ha ebből az egyetlen alkalomból összejön a kicsi, akkor a Sors akarata, és állunk elébe, hogy hamarabb jöjjön a tervezettnél.


És lőn.... A "balesetünk" 21 hónapos, most tanulja a bilizést, és már majdnem folyékonyan beszél... :)

2009. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kis balesethez! :)

valahogy mi is így vagyunk vele, ha jönni akar, hát jöjjön, de azért szeretnék 2 évet köztük.

2009. dec. 21. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Óvszerrel védekezünk, mert nem akartunk gyereket. Egy gumi sem szakadt ki, legalábbis nem szemmel látható mértékben.


Most 3 hónapos és épp felfedezte, hogy van keze :)))


Egy pillanatra sem jutott eszembe, hogy elvetetem, pedig csak kettecskén vagyunk :)


Hajrá kistesó! Boldog család gyarapítást :DDD


És persze Áldott Békés Ünnepeket!

2009. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is a megszakításos védekezést választottuk és már csak azt vártam hogy megjöjjön újra a menzim és elkezdem szedni a feliratott gyógyszeremet, de menzi helyett egy kis emberke jött bő 8 hónap múlva.
2009. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Volt egy vetélésem utána sok hiába való próbálkozás meg orvos váltás után kiderült, hogy mi a baj. Kezelték, jött a baba. Utána megint kezeléssel a kistesó ami szintén elment. Aztán megint kezelés, jött a kistesó. Mikor a pici 8 hós volt egyszer nem vigyáztunk. Szülés után is hol védekeztünk hol nem. Álltalában megszakítással. Úgy voltunk vele úgy sem leszek terhes. S láss csodát most itt csicsorog az én legkissebb gyönyőrűségem. Két babát terveztünk csak, de egy percig sem bántuk meg, hogy hárman vannak. Imádjuk Őket. Nem igazán ide tartozott a válaszom, de jól esett leírni a mi kis csodánkat. Békés Boldog karácsonyt mindenkinek.

2009. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi terveztük a babát a párommal, de csak pár hónappal később akartunk hozzálátni. Egyetlen egyszer nem védekeztünk, és "úgymaradtam" :-)). Amúgy óvszert használtunk. De cseppet sem bánom, hogy így történt!
2009. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Esküvő után egy héttel először nem védekeztünk...

7 hónapos a kis Kócos, volt döbbenet, meg csodálkozás. A mézes hetek már terhesen értek. :)

2009. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!