Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közvetlen menstruáció előtt...

Közvetlen menstruáció előtt milyen folyással találkozhatok?

Figyelt kérdés
Ha már picit vizesebb, de még mindig ragadós krémes, akkor már meg fog jönni biztos?
2010. ápr. 17. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekem barnas folyasom volt mikor meg kellett jojjon. amugy meg valtozo egyenenkent is ez a folyas dolog.
2010. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ELMÉLETILEG először vízesebb állagú folyik és azt vér követi, de ez az elmélet én szorítok neked egész addig amíg nincs mensi!!! Addig ne add fel! Mikorra nem várod?
2010. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Mára nem vártam a mensit. Csütörtök óta mensisen fáj a hasam minden este és reggel és tegnap már picit vizes folyásom is volt, de inkább semmi. Ma is ilyen, de inkább krémesen vizes volt. Egyelőre semmi, de mensisen fájdogál a hasam, fel vagyok puffadva. De ugyanakkor amit nem értek, hogy szerda óta mindig valamelyik petefészkem szúrkál, és most a hasam alja is feszít (ez mind furcsa, mert csak mensis hasfájásom szokott lenni mensi előtt).

A hőm ilyen: [link]

2010. ápr. 17. 21:08
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem olyan semmilyen folyásom van!Először olyan normális aztán krémesebb,sőt sűrű,majd ez bebarnul és megjön! :-(
2010. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Hát a hőből nem lehet következtetni mert mensiig is fenn marad én úgy tudom. De drukkolok hogy baba legyen a dologban! Majd írd meg mi lett! Én is kétoldali szúrkát érzek én keddre nem várom.
2010. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szia,

igen, sajnos a hőből semmit sem lehet megmondani. Nekem eddig képzeld mindig jelezte, hogy volt tüszőrepedésem, de volt mostanában két hónap (Uh-n követte a doki), hogy még tüszőm sem volt, így nem tudom mit jelzett a hőm. Nem megbízható.

Aranyos vagy, persze mindenképp megírom. Én is drukkolok Neked. És Te érzel valami szokatlant? Mensi előjelei vannak?

2010. ápr. 17. 22:18
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig fehér krémes volt menzi előtt. Mikor teherbe estem, mind két terhességemnél a nem várt előtt semmilyen folyásom nem volt!


A folyásból nem lehet igazán babára következtetni, illetve nem lehet általánosítani, mert nem vagyunk egyformák. Azt kell nézni hogy Neked eddig mi volt és most milyen, és abból már TALÁN lehet következtetni, de még az sem biztos, hiszen 2 ciklus is különbözhet.

2010. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első kommented leirásában szereplő tüneteim voltak mikor rájöttem hogy hoppá 2 napja késik és mensis tüneteim vannak. Még aznap este olyan + teszteltem hogy még a 10 másodperc sem telt el amig a tesztnek a vizeleben kell lennie már + volt.
2010. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves 22:25 köszönöm szépen a választ. Nekem mindig bőséges vizes folyásom lesz minden mensi előtt és persze a mensis hasfájás is megvan. Ezért nem tudom, hogy most mire számítsak. Nagyon szeretnénk babat (kistestvért), lassan egy éve. A kislányom igaz 2008- elején fogant, de már nem emlékszem, hogy akkor milyen tüneteim voltak (szerintem a mensis hasfájásom megvolt, de hogy a folyás milyen volt akkor már nem tudom )-: ).
2010. ápr. 17. 22:38
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves 22:33, köszönöm szépen a választ, most pici reményt adtál nekem!

Én ugyan mára nem vártam, de még nem akartam tesztelni, inkább várok még, aztán majd meglátjuk, hogy mi újság odabent.

Nagyon reménykedem, és boldog lennék ha babát rejtene a sok tünet.

Neked is mensis hasfájás volt? És a folyásod? Nekem most estére olyan érzésem van mintha szét akarnék durranni hasügyileg, mensisen fáj és persze néha szurkál a petefészek környéke (ezt például nem értem miért, ilyet csak PÉ környékén csinál).

2010. ápr. 17. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!