Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közvetlen menstruáció előtt...

Közvetlen menstruáció előtt milyen folyással találkozhatok?

Figyelt kérdés
Ha már picit vizesebb, de még mindig ragadós krémes, akkor már meg fog jönni biztos?
2010. ápr. 17. 20:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez pont az egyik jel volt nálam, hogy hol jobb hol bal oldalon szúrkált és én is azt hittem hogy csak késik 2 napot aztán megjön. Sajan a folyáomra már nem emlékszem. (2007. okt.)

Most viszon mi is második babát szeretnénk és jövö vasárnapra NEM várom hogy megjöjön.

Mostani tüneteim: elég sokszor érzek szurkálódásokat, 3 napja puffadt a hasam és Hónalj alatt a nyirokmirigyeket kissé fájdalmasnak és kitapinthatónak érzem. Épp az előbb szúrkált a jobb oldaliba elég rendesen.

Még 1 hét hosszú idő de már most nagyon izgulok.

Első terhességemnél ezekre a jelekre azért nem figyeltem fel mert el is felejtettem meg nem is számitottam rá hogy elsőre sikerül.

Jó lenne ha mot is "elsőre" sikerült volna.

tegnap vettem Lily tesztet a Rossmannban mert az az egyik legjobb.(799Ft most akciós)

Drukkolok,szurkolok meg mindent amit akarsz. :))

Csak ird meg légyszi hogy mi lett.

2010. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Szia,

nagyon aranyos vagy, hogy leírtad a tüneteket, köszönöm! Persze mindenképp megírom, hogy mi lett! És persze én is drukkolok Neked, hogy jöjjön a kistesó! Majd Te is írd meg. (-:


Nekünk a kislányom sem jött könnyen, de utána mondtam is, hogy jómunkához idő kell. ((-: De most már nagyon várjuk a kistestvérét, bízunk benne, hogy már nem várat sokáig magára.

Ja, és most jutott eszembe, hogy ma reggel egy pillanatra még az ágyban teljesen begörcsölt a hasam alja beleértve a petefészkek környékét is. Hát nem értem mi volt ez, de elég kellemetlen volt. Most mindenestre reménykedem, mert csak csupa mensis tünetem van, de a remény hal meg utoljára! A kislányommal sem fájt a mellem, meg mensikor sem soha, így nálam az tuti soha nem lesz tünet. )-: Pedig az biztatóbb lenne úgy!

2010. ápr. 17. 23:03
 13/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok,

hát sajnos a természet eldöntötte, hogy nem jön ebben a hónapban baba. ))))-: Úgy néz ki megjön, mert már picit elkezdtem vérezni. )))-:

Köszönöm a drukkokat és a sok segítő választ!

Drukkolok Nektek én is!

2010. ápr. 19. 09:13
 14/19 anonim ***** válasza:
:(( bakker! :(( sajnálom!
2010. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszönöm! Hidd el én is/mi is a férjemmel! De tudom és hiszem, hogy hamarosan beköltözik a mi kis angyalkánk a pocakba, akit olyannyira várunk mint annak idején a kislányomat!
2010. ápr. 19. 20:37
 16/19 anonim ***** válasza:
Azért csináltál tesztet?
2010. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem, tegnap akartam reggel, de addigra rózsaszínes folyásom lett, ami nálam a mensi előjele és délben meg is jött rendesen. )))-:

Most várom a PÉ-t, addig pedig ha elmúlt a mensi 2 naponta összebújunk, mert már belefáradtam a figyelgetésbe, számolásba. Tudom hogy jönni fog a mi kis angyalkánk, csak nem tudjuk mikor.

2010. ápr. 20. 12:58
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudom hogy téged ez nem vigasztal, de képzeld! Ma délután már nem birtam tovább mit kezdeni a sok tünettel és elmentem tesztet venni. Először semmi aztán 5 perc múlva visszamentem a fürdőbe és ott volt halványan ugyan de a 2. csik is. tegnap elött is csináltam már egyet de akkor

- lett. most előkukáztam és képzeld azon is ott a 2 csik pedig akkor nem láttam és kidobtam.

Neked kivánok sok kitartást és hogy a következő hónapban megird nekem hogy nektek is sikerült.

Lehet hogy kéne innod palástfű teát.

2010. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Szia,


nagyon aranyos vagy, hogy megírtad nekem! Még halkan ugyan, de gratulálok!!!!!! Tényleg szívből! Majd írj, hogy erősödik-e a teszt. Ha tudsz teszel fel képet? (-:

Vigyázz Magadra, és boldog 9 hónapot kívánok!


ui.: Mindig iszom a palástfű teát a ciklus második felében. De köszönöm az ötletet.

Szép estét (-:

2010. ápr. 22. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!