Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik, a teszt...

Egy hete késik, a teszt negatív. Bővebben lent. Valakinek volt hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 30-32 naposak, ma vagyok a ciklus 37. napján, reggel teszteltem és negatív lett sajnos. A melleim egyre jobban fájnak és érzékenyebbek, ez egyébként menstruáció előtt egy héttel szokott jelentkezni, de most csak a nemvárt napján kezdtem el érezni. Minden hasonló tapasztalatra kíváncsi vagyok, hogy kinek mi lett a vége?

2016. júl. 31. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát...szerintem már ki kellene mutatnia, de lehetséges bizonyos esetekben, hogy még nem. Nekem még negatívak voltak a tesztek, mikor már egyértelmű terhességi tüneteim voltak, de mindez még nemvárt mensi előtt történt! Mire nemjöttmeg, addigra full pozitív lett a teszt is.
2016. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz tizes tesztet, annak menses előtt pár nappal pozinak kell lennie. Az is lehet, h késik pár napot.
2016. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néztem 10-est is, de az is negatív sajnos. Régóta várjuk a babát, remélem mégis az van a dologban! Ha pedig nem, akkor remélem, csak késik és nincs baj.
2016. júl. 31. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem tavaly ez volt, ciszta okozta.. Úgy, hogy először petezsáknak látta a doki.

Kipukkadt kb 1-2 hét múlva, az eléggé fájt (de algopirin simán elmulasztotta azért). Aztán meg is jött. Következő ciklusban már minden rendben volt.

2016. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 hèt után jött meg nekem a hónapban. Előtte is negatívat teszteltem.
2016. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!