Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön össze a baba, ha...

Nem jön össze a baba, ha minden rendben van, akkor pl a KÁVÉ befolyásolhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Szedek folsavat, D és E vitamint, iszom a palástfűteát, odafigyelek mindenre, azonban napi 3-4, néha több kávét simán megiszok.

2016. aug. 2. 09:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az illy pl. konkrétan írja, hogy 60 mg van a kapszuláiban. HA abból számolod, az pont 3-4 :)
2016. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. aug. 3. 08:49
 13/16 anonim ***** válasza:
21%

"Szedek folsavat, D és E vitamint, iszom a palástfűteát,"

Oké, de azért néha dugtok is? :-))

2016. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, Miquel,

nem, mi nem "dugunk" mi Szeretkezünk! :)

2016. aug. 4. 12:25
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Na, akkor ott van a bibi. Szeretkezni ugyanis akkor tud az ember, (legalábbis én mindig így voltam vele) amikor nincs túlzottan kiéhezve. Márpedig egy fiatal pár, ha kihagy egy napot, akkor már ki van éhezve. Ugyanakkor, ha babát szeretnétek, nem jó, ha minden nap együtt vagytok, mert a spermiumnak meg kell érnie. Ergo, ha babát akartok, dugtok. :-))
2016. aug. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Több helyen is olvastam, hogy a kávé akadályozhatja a teherbeesést, sőt még ha a párod issza akkor is. Nyilván már kismillióan estek teherbe kávézás mellett, mi sem hagytuk abba egyenlőre, de ha biztosra akarsz menni, szerintem kicsit vegyél vissza a kávéból. A vas felszívódását nagyon gátolja egyébként, bár vasra jó esetben a terhesség alatt van szükség, van akinek akkor sem. A folsavat is 2 óra különbséggel venném be a kávéhoz képest.
2016. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!