Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja a napokban?...

Ki nem varja a napokban? Teszteltetek mar?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 11:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
A hagyományos módon csináltuk :) 23 és 26 éves voltam akkor.
2016. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
Mara vartam es + a tesztem, de felek, mert mar volt tobb kemiai terhessegem.
2016. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
Én 41 vagyok. Párszor már reménykedtem aztán semmi...
2016. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:
25 voltam. Nem terveztuk. Baratnom epp akkor szult, es a parjanal unnepeltunk. Aztan hazafele kitalaltuk, hogy mi is akarunk. Neztem a telefonos appot, epp termekeny idoszakom volt. Aztan rogton nekifogtunk. Es mar 2 eves es 3 honapos. Sose akartam tobb gyereket. De most elkapott :) aztan a parom, aki mindig kettot akart vacilalt. Aztan en mar letettem rola... erre o, hogy akkor nem gumizunk.. lesz ami lesz... most kivancsi vagyok ugyesek voltunk e ugy mint 3 eve :)
2016. aug. 2. 14:33
 15/64 anonim ***** válasza:
Van már gyereked, vagy első lenne? Mióta próbálkoztok?
2016. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én holnap vagy h.utánra nem várom. Tüneteket nem tapasztaltam. Most mèg a melleim sem fajnak pedig gyakran szoktak mensi előtt. A megfog jönni érzés a hasamban megvan. Szerintetek így is esélyes? első baba lenne
2016. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy eselyes... nem mindenki tapasztal tuneteket igy az elejen... szomszedunk terhes. Multkor meselte, hogy az se tunt fel neki, hogy nem jott meg. Mert volt mar tobbszor. Csak mikor elajult az utcan, meg parszor hanyt akkor tesztelt eloszor. Mondjuk ok nem teeveztek. De nagy az orom :)
2016. aug. 2. 14:43
 18/64 anonim ***** válasza:
Igen tudom van akinek szinte tünet mentes az eleje de még is a legtöbb kismama mindenfélèt tapasztal azért bizonytalanodok el . De köszi azért ez biztatobb ha ilyet is olvasok :) Tündi voltam
2016. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:
Az elsonel en se ereztem sok mindent... nyomasra fajt a mellem. Aztan volt egy kis cisztam es duphastont kellett szednem. No az volt a pokol. Abszolut nem tudtam enni, kegyetlenul ereztem magam. Aztan abba hagytam jobb lett. De a 38. hetig minden nap delig agyban voltam, mert kulonbem ossze estem volna
2016. aug. 2. 14:51
 20/64 anonim ***** válasza:
Én csütörtökre nem várom. Ma vagyok 13.dpo-n. Tünetem nincs, csak nincs étvágyam, de ez lehet a melegtől is. És még annyi h eddig mindig fájtak a melleim mensi előtt, most pedig semmi, épp h feszül. Még nem teszteltem.
2016. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!