Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja a napokban?...

Ki nem varja a napokban? Teszteltetek mar?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 11:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
4es én is émelygek.Eleinte azt hittem csak beképzelem
2016. aug. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
Lányok, tudnátok nekem 10-es érzékenységű teszteket mondani? Vagy szerintetek érdemes egyáltalán 10-essel tesztelni?
2016. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Becsatlakozom :)

Ma vagyok 8.dpo-n , ez az első próbálkozós hónapunk, amióta tavaly szeptemberben volt 6 hetesen egy missed ab-om.

Mint utólag kiderült, pajzsmirigy alulműködés okozta.

Most lettek rendbetéve a dolgok, 1,2 a TSH-m.

Szurkálásokat érzek a jobb petefészkemben ,de ez akár PMS-

is lehet. De az éjszaka elég fura dolgot produkáltam , nem bírtam visszaaludni és elkezdtem bőgni minden ok nélkül :D Mondjuk az is lehet hogy ez már mensi előtti hiszti.

2016. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
Huuu csajok en mar nagyon rosszul vagyok. Reggel csinaltam egy 10es tesztet es nagyon nagyon halvany +. De vasarnapig van ideje erosodni ;) de ez a rosszullet pont olyan mint a fiammal volt. En Szlovakiaban elek, itt masak a tesztek, ugyhogy ajanlani nem tudok. De sima egyszeru gyogyszertari volt. Ma veszek dm-ben mast...
2016. aug. 3. 09:38
 35/64 anonim ***** válasza:

Én 10es rózsaszínkupakos Benu tesztet vettem.Nemvárt előtti napon erős pozi lett.

4es

2016. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Gratulálok, boldog babavárást :) 33-as voltam :)

2016. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:
Hat meg nem elem bele magam... halvany remeny mar van ;) de azert koszonom :)
2016. aug. 3. 10:22
 38/64 A kérdező kommentje:
Es kepzeljetek el, hogy reggel a kisfiunk befekudt kozenk az agyba, es elkezdte simogatni a hasam meg puszilgatni. Es par napja feltunoen sok puszit kapok, ami nala nem megszokott ❤❤❤ erezheti? Mert mi meg nem mondtunk semmit
2016. aug. 3. 11:40
 39/64 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én vasárnapra nem várom, de múlt hét szombaton voltunk együtt a férjemmel szóval nem tudom mennyi esély van a babára! Remélem nem fog megjonni és jövő héten tesztelhetek!drukkolok mindenkinek! Amúgy van már egy kisfiam szeptemberben lesz 2 éves :)
2016. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:

Hát, ha pontos a ciklusod, akkor elég kevéske az esélye. Megmondom őszintén én még sose lettem így terhes, pedig mi a ciklus 2. felében mikor már tudom, hogy túl vagyok a peteérésen (szoktam érezni petefészek fájdalmat) már nem védekezünk. Csak akkor lettem terhes, mikor már terveztük is a babát, és egyáltalán nem védekeztünk, és akkor elsőre sikerült is mindkét alkalommal.

Akkor egyszer voltatok csak együtt? A ciklus közepe tájékán, pontosabban a következő menzesz esedékessége előtt kb. 14 nappal történik az ovuláció, ez 28 napos ciklus esetén a 14. nap. Persze ki eltérés lehet. Ebben az időszakban kellene belehúzni.

2016. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!