Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 negativ teszt es egy pozitiv...

2 negativ teszt es egy pozitiv? Ezt hogyan? 17 eves vagyok es nem szeretnek meg babat.

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 11:48
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
És mikor készültek a tesztek? Simán lehetsz terhes a megszakítás nem védekezés. Ha túl korán teszteltél akkor mutathat negatívat. Menj el nőgyógyászhoz, vagy holnap reggel lőj el még egy tesztet reggeli első vizeletből.
2016. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
75%

Mi az, hogy nem érzed, hogy terhes vagy? Honnan tudod milyen érzés? Van egy pozitív teszted, meg két hónapja nem menstruálsz. Ez elég egyértelmű innen. Menj el mielőbb orvoshoz.


Aki nem akar gyereket, az meg védekezik.

2016. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

A teszt 10.-e utan ra ket hetre. Ez volt az elso ami negativ

Utana 3-4 napra ra megegy teszt ami negativ

Es ma reggel megegy teszt es az mar pozitiv lett.

Felek a nogyogyasztol...

2016. aug. 7. 13:00
 14/44 A kérdező kommentje:
1 honapja nem jott meg :) Nem okoskodast kertem..
2016. aug. 7. 13:00
 15/44 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy a terhessegnek vannak jelei amik nalam nem eszlelhetoek innen gondoltam hogy nem erzem magam annak. :)
2016. aug. 7. 13:01
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
A terhességnek két fő tünete van: a menstruáció kimaradása és a hcg termelődése, magyarán a pozitív teszt. A többi az csak belemagyarázás vagy később jön.
2016. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Az első két teszt lehet, még túl korán volt. Reggel ismételd meg a teszted, ha megint pozitív, akkor ez van...
2016. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Akkor beigazolódott amit gondoltam, hogy júliusba eshettél teherbe, tehát a múlt havid az "csak úgy" kimaradt. Annak még nem a terhesség volt az oka. És ha 3-4 hete történt az eset, hogy nem vette ki időben, akkor jogos is, hogy a korábbi tesztek nem mutatták ki, hisz ahhoz még korai volt.

Az meg nem szempont, hogy nem érzed magad terhesnek. A tünetek általában jóval később kezdődnek.

Azért a biztonság kedvéért ismételd meg holnap a tesztet, aztán orvos. Sajnálom!

2016. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
És ne a nőgyógyásztól félj, hanem az esetleges következményektől, ha beigazolódik a terhesség.
2016. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg nem akarlak bantani, van eleg bajod most, de miutan kesik a menstruaciod es terhessegi tesztet kell venni, hogy hogy nem szartatok be annyira, hogy elkezdjetek vedekezni? Meg akkor is, ha negativ lett.

Holnap reggel mindenkepp csinalj egy uj tesztet. Bar szerintem folosleges, mert valoszinu, hogy terhes vagy. Miutan kesz a teszt, ha tetszik, ha nem, ha pozitiv, ha nem, irany a nogyogyasz. Ha terhes vagy, akkor vele tudsz majd konzultalni, hogy hogyan tovabb, ha pedig nem, akkor baromira orulj es azonnal irass fel gyogyszert.

Nem a nogyogyasztol kell felni, hanem egy esetleges nem kivant terhessegtol.

2016. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!