Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 negativ teszt es egy pozitiv...

2 negativ teszt es egy pozitiv? Ezt hogyan? 17 eves vagyok es nem szeretnek meg babat.

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 11:48
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
82%
Már a középső teszt is halvány pozitív! Ez már nem is biztos,hogy olyan "kis" terhesség... siess a dokihoz!
2016. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Ja és vagy magándoki, vagy tiniambulancia!
2016. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Már a középső is halvány pozitív volt... Eszerint már kb 8 hetes terhes vagy talán!!! Azonnal menj dokihoz!
2016. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj szólnod a szüleidnek. Valakinek ki kell fizetnie az abortuszt.

Gondolom ez nem az a pasi lesz, aki sajnál 800 ft-ot gumira.

2016. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Nogyogyasz mar holnap reggel! Addig telefonalj, mig valaki nem tud idopontot adni. Most baromi batornak kell lenned, a baratodat is mindenkepp vidd magaddal. Utana pedig mondjatok el ketten a szuleidnek.
2016. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves kérdező ha ilyen erős pozitív a teszted akkor ez tuti Baba. Ez nem kétes és nem fals pozitív. Ez egy erős egyértelmű pozitív. Ez bizony 100% hogy baba. Jövő héten Azonnal doki.
2016. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

A középső is halvány pozi.

Szólj anyukádnak.Az abortuszhoz kellesz anyukád vagy apukád,ha nem akarod megtartani.

Sajnálom :( Irj ha voltál orvosnál!

2016. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Ez bizony terhesség - ahogy sokan írták előttem. A tüneteket ne várd, én például úgy vagyok most 15 hetes terhes, hogy nem émelyegtem, nem hánytam, semmi hasonló...
2016. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
En is halvany pozitivnak latom mar a masodik teszted is! Azonnal doki,mert ez mar nem kis terhesseg!
2016. aug. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
szerintem terhes vagy az említett július 9-óta. (tehát amúgy is késett volna a menstruációd, később volt a peteérésed) azért nincs tüneted, mert még csak 6 hetes terhes vagy (két hetet hozzá kell adni a júli 9-hez képest, így számolják a terhességet). a napokban, de 2-3- hét múlva már biztos lesznek tüneteid, mert abban az időszakban van maximumon a terhességi hormon szintje. (de az is lehet, hogy azon szerencsések közé tartozol, akinek nincs tünete) Ha semmiképp sem tartanád meg, akkor rohanj az orvoshoz, kb. most kezd el dobogni a szíve és az elkövetkezendő hetekben nagyon gyorsan fejlődik. Igazából 12 hetesen már majdnem, hogy "kész" baba... Úgy értem most ezt, hogy inkább előbb történjen meg a "dolog", mint később... :(
2016. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!