Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 negativ teszt es egy pozitiv...

2 negativ teszt es egy pozitiv? Ezt hogyan? 17 eves vagyok es nem szeretnek meg babat.

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 11:48
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség első tünete hogy késik a menzid. A többi tünet pl hányinger hányás szédülés szagérzékenység stb csak később 6-7. Héten jelentkezik. Legalábbis nálam így volt. Nekem 38 napi késésnél lett pozitív a teszt előtte csak negatív. Nálam az orvos 5 hetes terhességet állapított meg. És s terhességi tüneteim csak 6-7. Héten jelentkeztek. Menj el nőgyógyászhoz mert valószínűleg Terhes vagy.22/ L 18 hkm
2016. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Tölts fel egy képet a tesztedről!
2016. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
2016. aug. 7. 15:52
 24/44 anonim ***** válasza:
32%

ha ez X-epil, akkor még talán reménykedhetsz.

Nagyon sok a hibás x-epil mostanában, nekem is ilyen vot múlt hónapban és nem vagyok terhes.

Reggel csinálj egy másik fajtával.

2016. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

ja bocsi, sztornóóó.

Vacakolt a gépem és nem töltötte be az alját a képnek...

Huhúúú, az bizony pozitív. De a középső meg nem negatív, már ott is látszik halványan...

Határozottan terhes vagy.

2016. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez szep eros pozi teszt. En mintha a masik ketto közül az egyiken latni velnek egy második csikot extra halványan. Te mar szivhangot is fogsz hallani. Feltételezem azonnal Megjelent a csik, varnod sem kellett. Siess nőgyógyászhoz. Ne félj tőle, azert van,hogy segítsen. Valamelyik barátnőd ajánljon egyet, biztosan van valaki aki jar, vagy volt mar.Ne húzd az idot kérlek, rosszabb lesz. Masok is estek mar 17 évesen teherbe es meg fognak is. Nagyon fiatal vagy még. Az apuka tud errol? En vinnem magammal az orvosi ultrahangra, lassa o is amit osszehoztatok. Anyukádnak el mered mondani? Ha jol ertem nem tervezett baba. Nem irigyellek bar szeretnek én egy ilyen tesztet... Minden jót a továbbiakra!
2016. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
86%

Már pont írni akartam, hogy ez semmi, még simán lehet hogy negatív, mikor láttam a másik válaszoló válaszát, és hogy lejjebb kell görgetni...

Ez bizony pozitív a javából. Sajnálom. Menj el minél hamarabb nőgyógyászhoz, és döntsétek el, hogy mi legyen.

2016. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Nőgyogyaszhoz kell szulo?
2016. aug. 7. 16:28
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű és erős pozitív!

Nagyon kell sietned,ha nem akarod megtartani, mert kifutsz az időből!

Én a szüleimnek szólnék először. ...

2016. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászhoz nem kell a szülő, de abortuszhoz igen.

Illetve ahhoz is kell támogatás, ha megtartanád.

2016. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!