Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha három hónapja rendszeresen...

Ha három hónapja rendszeresen megjön, akkor nem vagyok terhes, ugye?

Figyelt kérdés

Szóval, három hónappal ezelőtt voltam legelőször pasival. Védekeztünk, de olyan szinten nem akarok gyereket, hogy azóta mindig rettegek, pedig normálisan megjön a menzeszem (nem barnás folyás vagy pecsételő vérzés, hanem az a normális adag, ami kb. egy hétig tart).

Tudom, hogy hülye kérdés, szóval ne trollkodjatok...



2016. aug. 8. 17:23
1 2
 11/12 Vilcsianyuja ***** válasza:

Te is tudod, hogy hülyeségen kattogsz, de attól jönnél ki teljesen ebből a mániából, ha vennél egy tesztet, elvégeznéd, majd megbizonyosodnál róla, hogy egy csíkos. Mellesleg, ha megkezdted a nemi életed, már csak amúgy is ideje lenne felkeresned egy nőgyógyászt, általános vizsgálat, méhnyakrákszűrés céljából. Kérhetsz UH-t is, megbizonyosodni, minden rendben, megvannak a belső ivarszerveid, nincsenek cisztáid, miómád stb. És azután végleg megnyugodhatsz (legalábbis a következő aktusig...), mert ennyi idős terhesség már leugrana a képernyőről.

Mellesleg, nekünk a férjemmel sikerült durexet szakítanunk, tán 2 alkalommal is hosszú pályafutásunk alatt. És téves, hogy mindegyik spermicides, csak egyes fajták azok. A legtöbbet csak síkosítóval vonják be.

2016. aug. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyébként 3 hónapja együtt voltatok, és azóta attól félsz, hogy akkor teherbe estél-e? Azóta nem is volt újabb aktus?
2016. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!