Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltetek már clear blue...

Teszteltetek már clear blue tesztel? Mindíg jó eredményt ad?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy ha negativat mutat akkor nagy valószínűsèggel az is. De ha volt már valaki úgy h a negatív teszt ellenére terhes volt az leirnà? Szóval én clear bluet használtam. Egyet délután másikat reggel használtam nemvàrt kimaradàsa után 2.napon. mindegyik totál negatív. Most a 4. Napnál járok és még nincs mensi. Természetesen ha pár nap múlva sem jön meg újból tesztelek de arra gondoltam hogy majd más fajtát használok. Vagy szetintetek tuti nem a tesztel van a baj csak szimplán nem jött meg és nem lehetek terhes ha a clear blue negatív?

2016. aug. 9. 12:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

9-es, mindenütt ezt látom, hogy NEKED nem mutatta a teszt! De NEKED! Ez ritka eset, mint a fehér holló! Valamiért nem választotta ki a vizeleted rendesen a hcg-t, de az nem a tesztek hibája! Elöfordul ilyen, de ritka nagyon!

Amúgy gratulálok a babádhoz! :)


Nekem együttlét után (vagy ovu után, ahogy tetszik), 12 dpon, erős pozi volt a clearblue teszt! [link]


De a 10. dpon már a facelle is határozott két csíkos volt! :)

2016. aug. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
De am ha később volt ovud, lehet még baba! Próbáld meg a facellet szerintem!
2016. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

11-es válaszoló! A H.N94-es válaszolónál nincs semmi különlegesség. Nem azért nem mutatták neki ki a tesztek a terhességet, mert rosszak voltak, vagy mert a szervezete nem választott ki hcg hormont, hanem mert nem is volt még mit kimutatnia. :) Jócskán elcsúszott a peteérése, és ezáltal a fogantatás is.

Mindig azt írja, hogy 38 napos késésnél lett először pozitív a teszt,utána ment dokihoz, és 5 hetes terhességet állapított meg. Ergo orvoslátogatás előtt kb. 3 héttel fogant a baba. Ha már eleve a terhesség miatt maradt volna ki a menzesze, és a tesztek lettek volna fals negatívak, akkor már vagy 10 hetesnek kellett volna akkor lennie. Szóval egyszerűen csak több mint egy hónapot elcsúszott a peteérése, ennyi.


A clear blue teszttel kapcsolatban meg az a véleményem, hogy azzal sincs baj. Csak a digitális egészen biztosan, de a simánál is el tudom képzelni, hogy be van állítva meddig érzékelje a Hcg-t. Szóval van egy felső határ. 9 hetesen pedig már olyan magas lehetett a hcg szint, amit már nem tudott a teszt kezelni. Határérték fölé esett, ezért éppúgy negatívnak vette, mintha határérték alatt lett volna. De végül is ezek a tesztek a koraterhes állapot megállapítására hivatottak, nem arra, hogy 9 hetesen játszadozzunk velük...

2016. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Hát én most 10 hetesen csináltam még egy tesztet emlékbe,(mindegy mi miatt) és 2 ugyanolyan erős csíkos lett(igaz nem Clearblue volt). Ez hülyeseg, hogy nem mutatná már ki 9 hetesen. Amúgy igen a többiben igazad van.
2016. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nekem is szurkált a hasam május 5.-én lett pozitív a teszt. Május 9.-én voltam nőgyógyásznál mert menzi szerint már 11 hetes terhes lehettem akkor. Sokat késett a menzim egy csomó negatív teszt végül 4 pozitív. Elmentem dokihoz és 5+4 hetes terhességet állapított meg. Pár héttel később vettem két fajta Clearblue tesztet mert kiváncsi voltam. Hát le vert a víz hogy azt jelezte mint a kettő hogy negatív nem vagyok terhes... Pedig nem volt hibás a csomagolás és mindent a leírtak alapján csináltam. Jövő héten kedden megyek UH-ra hátha addigra meg mutatja magát a baba. Én meg nagyon szurkolok neked ;)
2016. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Azért érdekes mert 38 nap késés után az összes teszt 2 csíkos lett. egyedül a Clearblue tesztek negatívak
2016. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy minden teszt olyan, hogy nem mutatja ki az "idősebb" terhességet. Szerintem ez inkább a drágább tesztekre jellemző. Meg a digitális tuti ilyen, mivel ugye alapból be van programozva határértékekre, mert aszerint mutatja, hogy hány hét telt el fogamzás óta. És valószínű, hogy van felső határa. Meg már másoktól is hallottam ilyen. De nem feltétlen minden tesztnél van így.
2016. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Mégsem csináltam ma tesztet de szerintem ha holnap csinálok akkor egy olcsóbban nem digitálisat választok.irok majd hogy minket az eredmény. Amúgy mintha kicsit éhesebb lennék a megszokottnál illetve inkább mint ahogy mensi előtt szoktam . Gyakrabban megehezem bár ez nem tipikus kora terhességnèl úgy tudom. Dehát mindenki más ki tudja? De nem várok, holnap egy újabb teszt szerintem ;)

2016. aug. 10. 16:28
 19/33 anonim ***** válasza:
Szia, teszteltél ma? :)
2016. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy másik fajta tesztet és full negativnak látom. Akkor ezekszerint nem baba miatt késik :/
2016. aug. 11. 13:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!