Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltetek már clear blue...

Teszteltetek már clear blue tesztel? Mindíg jó eredményt ad?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy ha negativat mutat akkor nagy valószínűsèggel az is. De ha volt már valaki úgy h a negatív teszt ellenére terhes volt az leirnà? Szóval én clear bluet használtam. Egyet délután másikat reggel használtam nemvàrt kimaradàsa után 2.napon. mindegyik totál negatív. Most a 4. Napnál járok és még nincs mensi. Természetesen ha pár nap múlva sem jön meg újból tesztelek de arra gondoltam hogy majd más fajtát használok. Vagy szetintetek tuti nem a tesztel van a baj csak szimplán nem jött meg és nem lehetek terhes ha a clear blue negatív?

2016. aug. 9. 12:52
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Ja amúgy első pisibol csináltam mert nem rég keltem. Éjszaka érek haza a melobol és azért ilyenkor kelek.
2016. aug. 11. 13:12
 22/33 anonim ***** válasza:
Belinkeled a tesztet?
2016. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Megpróbálom de amúgy teljesen nega.
2016. aug. 11. 15:13
 24/33 A kérdező kommentje:
2016. aug. 11. 15:27
 25/33 A kérdező kommentje:

[link]


ezeket most fényképeztem szóval már nem friss a teszt. Akkor nem csináltam róla mert ugyan így negativnak láttam

2016. aug. 11. 15:30
 26/33 anonim ***** válasza:
Áttettem negatívba, azon mintha vmi extra halvány vonal latszana.. Akkor mar 6 napja késik, lehetett késői ovu esetleg? Hodet nem mered?
2016. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Nem mértem hőt viszont gyanítom h kesoi ovum lehetett mert ugye legutolsó menstruáció juli 6 volt és sűrű folyas pedig 26án . Köszi amúgy h megnézted negativba :) !
2016. aug. 11. 17:53
 28/33 anonim ***** válasza:
Sajnos ez negativ! Nem tudom hol lát az előző, halvány vonalat! Várj még két napot, és lehet az pozi! Nyák utáni nap/okon szokott ovu lenni, szóval még bármi lehet! :)
2016. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást! :)

Amikor még friss volt a teszt akkor ha nagyon nagyon megnéztem irtó halványan én is láttam valamit de szerintem az semmi mèg csak nem is volt rózsaszín. Ezért nem is csináltam akkor képet róla szerintem képen nem is látszott volna. Dehát várok :) azért raktam be egy betétet.

2016. aug. 11. 19:09
 30/33 A kérdező kommentje:
Ja amúgy az előtted válaszoló negativban nézte meg nekem és úgy látott valamit. Te is megnezted úgy vagy csak így?
2016. aug. 11. 19:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!