Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztek közül a...

Horváthné Vörös Alex kérdése:

Terhességi tesztek közül a clear blue digitális teszt amelyik kimutatja h mennyi idős a baba mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13 hónapja szültem és még a menstruációm nem jött vissza.(kislányom még altatáshoz hasznalja a cicit) szeretnénk nagyon kistesot de mivel nincs menszesz igy számolni se tudok hogy mikor lenne rá esély hogy összejöjjön. Csináltam par tesztet most egy héten belül mert jöttek ezek a reggeli tünetek rosszul lét stb... Halványan de ott a második csik(x epil 25 mg) ma vettem egy clear blut ami viszont neg. A sima tesztek mar 4 napja ugyan ugy latszik a 2. Csík ha este vagy reggel csinalom akkor ez hogyan lett negativ? Sajnos képet nem tudom hol kell feltölteni.járt már vki így?köszönöm válaszaitokat.

2016. aug. 10. 11:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mintha de nem biztos. Mondom a digitalis ki fogja irni. Nekem is ilYen volt a tesztem es mivel nem volt egyertelmu vettem a digit es egybol kiirta.
2016. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Irtam h ma vettem clear. Blue testtt digiset az neg lett
2016. aug. 10. 12:51
 13/23 anonim ***** válasza:
Jaah bocsanat azt nem lattam.
2016. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Azert nem értem az egészet hogy ezek akkor most poz. Vagy neg. Mert most direkt csinaltam megegyet azon is ugyanúgy rajta van ez a halvany masodik csík
2016. aug. 10. 13:29
 15/23 anonim ***** válasza:
29%
"x epil 25 mg". Szerintem téves a teszted, mert ez a mértékegységből ítélve inkább valami tabletta lehet. A terhességi tesztek mértékegysége soha nem milligramm tudtommal...
2016. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
jajj, utolsó, most mit kell kötekedni... nyilván tudod, hogy az érzékenységére gondol...
2016. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy negatív teszt.
2016. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
30%
16, tudom, hogy az érzékenységére gondol, de azért na. Milligrammosak a gyógyszerek szoktak lenni, nem a HCG tesztek.
2016. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Bocs nem figyletem felre irtam de azért a figyelmeztetés lehetett volna kulturáltabb is...de azert köszönöm észrevételed...
2016. aug. 10. 15:17
 20/23 anonim ***** válasza:
Tesztet reggel első vizeletből érdemes csinálni....... ha ennyire gyenge lenne a tesztem akkor én biztos nem pazarolnám napközben el
2016. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!