Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.4-5 hetes terhes lehetek,...

Kb.4-5 hetes terhes lehetek, de a párom azt akarja, hogy vetessem el a babát! Félek az abortusztól, mert hallottam, hogy valakinek utána nem lehet soha többé babája! Létezik ilyen? De én akarom ezt a babát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez nagyon nehéz dolog...Véletlemn csusszant be vagy te csináltad úgy hogy terhes legyél??Ez nagyon komoly dolog és meg kell beszélni a pároddal mi az ami ellene szól és mik a kilátások.Egy baba nagy felelőség sok szempontból...Van olyan akinek nem sikerült utána a terhesség de szerintem a mai világban ez már nem túl gyakori.
2009. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Hogyne lehetne, előfordul.

Ne is öld meg a babádat, mert ez legalizált gyilkosság. Mutass a párodnak néhány abortuszos videót, és akkor látni fogja, hogy mit kér.

2009. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Persze, hogy létezik, de alapvetően ne ez alapján hozz döntést.

Ülj le a pároddal, beszéljétek meg a lehetőségeiteket és mondjátok el őszintén az érzéseiteket, félelmeiteket.

lehet, hogy fel tudjátok így oldani azt a félelmet, ami miatt a párod nem akarja.

Hány éves vagy? dolgozol már? A párod a férjed is, stabil a kapcsolat?

2009. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván ez a pali nem családalapítás miatt van veled, csak az idejét tölti. Ha metartod, akkor elhagy? Akkor menjen is a fenébe! Nyilván, a gyerekvállaláshoz 2 ember kell, ahogy kettőnek kell megcsinálnia is azt a gyereket. Tehát nem biztos, hogy egyértelműen egyik vagy másik felelőssége. Én megtartanám, ki tudja még mit hoz a jövő. Unokatesóm 3 gyerekkel maradt egyedül, azóta új férje van, már 5 gyerekük van és boldogok. (nem kisebbség)
2009. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Mi van ha nem beszélte meg a párjával a dolgot???Ha az anyagiak nem engedik meg akkor mi történik velük??Egy pasit nem lehet rákényszeríteni a gyerekre mérlegeld az életed.
2009. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ok, igaz. :S Szét hasad a fejem és hirtelen írtam le a választ...
2009. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Én otthagynám azt a férfit aki ilyet kér tőlem !!! Feltételezem,nem ilyennel akarsz családot alapítani,mert azt ugye tudod h gyermekedet ő nem igazán szeretné ! Hány éves vagy ? Szüleiddel laksz,esetleg ezzel a pasival ?
2009. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nehéz minden ebben a rohadt világban nem??Sokan a minimálbérből élünk és aggódunk folyamatosan,mit teszek az asztalra másnap,mi hónapokig agyaltunk rajta legyen vagy ne pedig nagyon akartuk.Le a kalappal aki egyedül bevállalta de nagyon nehéz lehet nem??Fontos hogy legyen segítség mert tök egyedül képtelenség..
2009. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Úgy nehéz tanácsot adni, vagy véleményt mondani, ha nem tudunk rólatok semmit. Nem tudjuk, hogy hány évesek vagytok, milyen körülmények között éltek, van-e munkátok, milyen régóta vagytok együtt, milyen terveitek voltak...stb.

HA esetleg írnál erről többet, akkor lehet kapnál más véleményt is, mint eddig.

2009. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

Valóban j esély van rá, hogy nem lehet több gyereked!


Az elvetetés pedig Rajtad múlik, Neked kell átgondolni, hogy a párod nélkül vállalod-e. Ha rá hallgatsz, tudnád szeretni??? Ha arra beszél rá, hogy megöld a gyereketeket? Szerintem nem...


Nem írhatom, hogy tartsd meg, mert ezt csak te tudhatod.


Kívánom, hogy dönts jól!

2009. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!