Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire hihetek a pozi...

Mennyire hihetek a pozi tesztemnek?

Figyelt kérdés

Ma reggeliből csináltam egy one step 10-es érzékenységű terhestesztet, és pozitív!Azonnal kijött rajta, és jól látható!Menzimet péntekre szombatra nem várom.A jóstesztjeim is napról napra sötétebbek.Első hónap,hogy ovutesztelek, és meglepődtem, mikor a pé-met napokkal hamarabb jelezte, mint ahogy én gondoltam volna.Ma vagyok a 12. dpo.mon. Örülhetek? Járt már valaki így,h. ilyen hamar tesztelt, és pozi lett?Ez a 7. hónapunk!:)

És a hőm is 37C.


2010. ápr. 20. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hihetsz! Jól látható csík nem lesz véletlenül! Gratulálok!!! :)

Képed nincs? Úgy szeretem nézni ;)

2010. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Nincs sajnos fényképezőnk, de én is imádom nézegetni őket!
2010. ápr. 20. 09:21
 3/12 anonim ***** válasza:
aztaaa, pozi teszt reggel?? :D hát, ott valamitől hcg hormon van! Ne igyunk előre, de szerintem hamarosan már nem ebbe a rovatba fogsz írogatni :)))
2010. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jajj köszönöm!Minenkinek nagyon ajánlom az ovutesztelést!

Nem gondoltam volna, hogy az első hónapban sikerül ovutesztel.Szeptember óta próbálkozunk, novemberben terhes lettem, de 6 hetesen spontán elvetéltem.Nem kellett beavatkozni, a doki azt mondta,h. akár abban a hónapban, decemberben újra lehet próbálkozni.Volt olyan hónap, ahol a 14. naptól naponta, meg kétnaponta voltunk együtt, de semmi. Gyűjtöttük, meg erősítettük a kiskatonákat, meg sem gondoltam volna,h. a ciklusom 12-13. napján ovulálok.A 14. nap, meg már késő volt.Na de sebaj! Az a lényeg, most végre reménykedhetek!

2010. ápr. 20. 09:27
 5/12 anonim ***** válasza:

A pozitív teszt azt jelenti, babás vagy!

Gratulálok!

Én a 32 napos ciklusaimmal a 26. teszteltem pozitívat, szóval simán lehetséges. (Ő azóta már 2,5 éves... :o)

Az ovutól a beágyazódásig 7-12 nap az út, ha Nálad 7-8 alatt célba ért, akkor már 4-5 napja termeled a HCG-t, ami miatt sebesen megjelent a második csík!

2010. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ!:)

Még persze csinálok a nemvárt napján is egy tesztet!

Ne hidjétek h. teszt őrült vagyok, csak ezeket a 10-es teszteket 75 forintért vettem, sőt még kaptam is ajándékba, úgyhogy van itthon vagy 12 terhestesztem, meg 30 ovutesztem.:) Felszerelkeztem több hónapra, tényleg nem hittem volna,h. ilyen hamar összefog jönni.Az utóbbi hónapokban rengeteg pénzt otthagytam a patikákban terhestesztért. Mindig a gabrielt vettem, az meg 800 ft. 1 db. És csak 20-as.

2010. ápr. 20. 09:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! A halvány pozitív is pozitív hát még az eros pozitív! Vigyázz magatokra sok erot egészséget a babához !
2010. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! De jó neked! Írd meg légyszíves hogy ovukor milyen sűrűn és csak a pozi napon vagy hogy jött ki a lépés hogy együtt voltatok?!? Boldog babavárást!
2010. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is probalkozunk mar egy ideje, sikertelenul ugyhogy en is rendeltem a neten One Step tesztket, 30 ovu meg 20 terhessegit. Soha nem hasznaltam meg ovutesztet, leirnad hogy Te hogy csinaltad? (marmint hanyadik ciklusnapon teszteltel, mikor voltatok egyutt stb..) Nekem kb 30-32 napos ciklusaim szoktak lenni, tojasfeherjes folyasom mindig csak fel napig van aztan teljesen hirtelen ugrik meg a hom. Elore is koszi a segitseget, es GRATULALOK! :)

2010. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,és a gratulációkat! Hát mi 3 napig voltunk együtt. A ciklusom 11. napjától kezdtem a tesztelést, és milyen jó,h. így tettem.Aznap, még nem volt pozi, de 2 csíkos volt.Majd a 12. napomon, délután teljesen pozit teszteltem, a tesztcsík erősebb volt mint a controll.Majd a 13. napomon is pozi volt, de már mintha egy icipicit halványabb lett volna a teszt csíkom.Ígyhát a 12. 13. ill. a 14. napomon voltunk együtt apával.:) A 14. napomon totál nega volt már a tesz, így szerintem a ciklusom 13. napján volt tüszőrepim. Jó volt, mert elvoltunk lazulva, egy szombati nap volt, mi meg esküvőre voltunk hivatalosak, ezért tudtunk lazítani. De az előző hónapokba azért nem voltunk együtt a 12-13. napomon, mert úgy hallottam, h. egy nőnek akkor van ovuja, ha a ciklusából elveszünk 14-et. Ígyhát nekem 29-14 az 15. És gyűjtöttük a katonákat.Az ovuteszt használata nagyon egyszerű volt, szerintem nagyon pontos is, és olcsó! Az aktusok után soká voltunk együtt a párommal, kb úgy 5-6 nap múlva.Szóval az idő alatt történt a fogamzás. A melleim fájnak,nagyon feszítenek, és kezd kijönni az arcomon egy csomú pattanás.Pont mint novemberben.:)

Nagyon remélem,hogy most megmarad!!!!Már elkezdtem szedni az elevitet is.

2010. ápr. 20. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!