Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen a pozitiv digitalis...

Ilyen a pozitiv digitalis clearblue belulrol?

Figyelt kérdés

Tobb ilyen kerdest is olvastam, hogy negativot irt ki a teszt, de belul megis 2 csik van. Hat most mutatok egy pozitiv (3+) clearblue-t belulrol.:)

[link]


2016. aug. 25. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

A negatívon is megvan mind a 3 csík....A csíkok erőssége a nem mindegy, így jelzi a fogamzást is. De miért tetted fel? Dicsekszel?

Lehet nekem is rá kéne pisilnem egy tesztre és itt villogtatni?

2016. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
A negativ teszten is siman lehet 3 csik. A csikok erossege szamit elmeletileg
2016. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Hidd el, hogy egy pozitív tesztet nem kell szétszedni, hogy lássuk hogy pozitív.
2016. aug. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Mi a szrnak szeditek szét már a digitális tesztet is??? A negatív az negatív,szétszedve is az!

Öcsém,én elhiszem,hogy az ilyen idegbajos,szétszedős,kényszeredett nőknek nem sikerül a terhesség! Ezt a viselkedét már nem igazán lehet azzal.magyarázni,hogy valakinek régóta nem sikerül a gyerek!

2016. aug. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem 3 csik semmilyen teszten nincs 3. Hanem azt irja hogy 3+ irt mar ki a digitalis es azt szedte szet. Soval nem azert szedte szet mert negativ lett es szetszedve keresni akart benne csikot
2016. aug. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó! A digi clearblue pedig 3 csíkos! Igaz, hogy 2 érzékelőn, de akkor is 3 van...A képen is láthatod...Szerintem a kérdező csak dicsekedni szeretett volna..
2016. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem dicsekedni akartam, hanem, hogy lassak azok is akiknek negativ az ilyen teszt, hogy miben kulonbozik a + es - belulrol.

Szetszedni meg azert szedtem szet elsosorban, hogy sz elemet szelektiv hulladekgyujtobe dobjam....


Elhiszem, hogy rossz erzes annak ilyen tesztet latni, akinrk nehezen jon ossze a baba. En is volyam azon az oldalon, de a bunkosag ezen nem fog segiteni.

2016. aug. 26. 08:54
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg jól tette a kérdező hogy fel rakta mert elég sok kérdés volt ezzel a teszttel kapcsolatban! Meg kéne inkább köszöni neki nem le bunkozni őt.
2016. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! szerettem volna megnézni a pozitív tesztről a képet, de sajnos nem tudtam :S el tudnád nekem küldeni privibe, vagy ide kitenni újra ??


szerintem nagyon hasznos hogy kitetted, én is azért szerettem volna megnézni mert az enyém negatív lett...


köszi előre is !!

2017. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!