Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ET+5. nap 5 napos embriókkal,...

ET+5. nap 5 napos embriókkal, megszűnt a mellfájdalom reménykedhetek még? Lombikosok ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Minden mensi előtt megszűnik onnan tudom meg fog jönni. Egy lónak is sok lenne mennyiségű hormont szedek mégis megszűnt a mellfeszülésem. Még a remény, hogy teszteljek sem jut ki nekem, annyira el vagyok kenődve.

2016. aug. 27. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne igy állj hozzá!

Bar én nem lombikos vagyok de a mellfájdalom egy dolog!

Van akinek nincs semmilyen tünete még én pl 40 hétig hánytam mint a lakodalmas!

De azon kivül semmi!

Nyugodj meg ami nehéz tudom!

Mikor volt a beültetés?

2016. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
5 napja. Sajnos tudom, hogy nem mindenkinek fáj a melle mégis terhes, de nekem fájt és megszűnt, a józan ész azt súgja azért, mert esett a hormonszint. Csak azt nem értem hogy az a sok hormon amit szedek, hogy nem tartja a mellfájdalmat.
2016. aug. 27. 10:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma raktam ki egy kérdést lombikos vagyok ma teszteltem egy erős pozitívat és egy hete elmúlt a mell fájdalom minden megszünt nem is reménykedtem mér de ma két csikosat teszteltem :) ne izgulj és sok sikert
2016. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!


Ne arra aszociálj egyből hogy ha nem fáj nem vagy terhes!


Nekem pl akkor is fájt mikor ovulációm volt.

Inkább várj még pár napot vagy ha nagyon izgulsz vegyél ma egy tesztet és csináld meg!


Vagy nem tudom mikor mész dokihoz?

2016. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A jövő héten megyek csak dokihoz, hát már nem stresszelem magam, kezdek belenyugodni.
2016. aug. 27. 19:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! A 3-as válaszolot olvastad? ;) Sok sikert, es drukkolok, hogy pozi legyen! Mi 3 napja kezdtük a stimut... :)
2016. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi újság kedves Kérdező? Nagyon drukkolok!!! :)
2016. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még nem volt vérvétel, ha megvan az eredmény írok.Tesztelni nem fogok, nem szeretném látni az egy csíkot. Köszi a drukkot :-)
2016. aug. 31. 09:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt vérvètel kedves kèrdrző?Irj hogy mi lett.
2016. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült :-((
2016. szept. 3. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!