Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 1 éves lányom aki...

Van egy 1 éves lányom aki velünk alszik a hálóban születése óta az ő ágyában mikor érdemes átszoktatni külön szobába?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor ti jonak gondoljatok. A mi fiunk folyamatosan felebredt, amig velunk aludt. Nyikorgott az agy vagy a padlo vagy becsuktuk az ajtot, horkolasra, stb. Szoval mi atkoltoztettuk kb 7-8 honaposan, es sokkal jobban aludt a sajat szobajaban.
2016. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi majd megpróbálom úgy hogy majd én is ott alszok egy éjszaka valamin
2016. aug. 16. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Születése óta ott kellene aludnia. Most már nagyon nehéz lesz átszoktatni. Az sem jó megoldás, hogy vele alszol, mert akkor nem fog egyedül aludni. Tedd a kiságyába, mesélj neki, símogasd meg, és hagyd egyedül. Az sem baj, ha egy-két éjszaka sírdogál. majd megszokja, hogy egyedül is elaludjon.
2016. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

A mi gyerekünk majdnem egy éves és velünk egy szobában alszik. Tapasztalatom szerint, ha valóban álmos, rögtön vissza lehet altatni, ha felébred is. Párom iszonyat hangosan horkol, ha tényleg álmos, fáradt, az sem ébreszti fel (csak engem :))


Én úgy tudom, egy év alatt gyakoribb a hirtelen csecsemőhalál, így én nem igyekeztem őt másik szobába áttenni idejekorán.


Saját ágyában alszik, arra fokozottan figyelünk, akkor is, ha fogzás miatt nyűgös éjjel, de egyelőre saját szobájában való alváshoz nem ragaszkodunk.

2016. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor Nektek kényelmetlen lesz! :)

Az első fiam sokat aludt köztünk, napközben sem érdekelt,hogy a nappaliban alszik el, és nem a szobájában. Viszont úgy 2 éves kora körül annyira mocorgott már éjjel, hogy mi szinte semmit nem aludtunk. Illetve akkor untam meg,hogy a nappalit (amerikai konyhás, tehát minden egyben van) nem tudom használni, a délutáni alváskor.

Akkor döntöttünk úgy, hogy kerül, amibe kerül, beszoktatjuk a kiságyba, a szobájába. Nem mondom,hogy simán ment. Mert jó két hét sírással telt este is, éjjel is, de megszokta.

Most a Kicsi 10 hónapos, őt már kezdetektől a saját ágyában altatjuk!

2016. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!