Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hanyadik honapban...

Kinek hanyadik honapban sikerult teherbe esnie?

Figyelt kérdés
Mi most kezdtunk el probalkozni, remeljuk mihamarabb ossze jon bar sok embertol hallottam ez mindenkinel mas..valakinek gyorasan ossze jon valakinek nem. Amikor kideult h terhes vagy, milyen erzes volt? Voltak elojelei a teszt elott amibol gondoltad hogy terhes lehetsz? Mar alig varom hogy en is megtapasztaljam! :) koszonom a valaszokat!

2016. aug. 29. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 4. hónapban jött össze, tavaly decemberben. Én már menstruáció előtt 4 nappal teszteltem 10-es erősségű teszttel, mert sportolás közben olyan kifacsartnak, kimerültnek éreztem magam, furán izzadtam, alig kaptam levegőt, pedig jó kondícióm volt előtte, 50 percet simán tudtam kardiógépezni, de ekkor már 10 perc után kidőltem. Szóval nekem ez lett gyanús, december 30-án kellett volna megjönnie, 26-án teszteltem pozitívat. Az ezt megelőző másik három próbálkozós hónapban ilyen jellegű tünetem nem volt. 38+5 hkm
2016. aug. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

6. hónapban.

2 napja késett, de mondjuk ez még önmagában nem volt meglepő, mert mióta babát akartunk, állandóan késett, gondolom mert totál rá voltam feszülve.

szóval ekkor én határozottan biztos voltam benne, hogy újabb sikertelen hónapot tudhatok magaménak, mindenem fájt, totálisan minden úgy zajlott, mint amikor bármelyik percben elönthet a vér. Filmet néztünk a férjemmel, hogy eltereljük a figyelmem, mert akkor már állandóan keseregtem, hogy sosem jön össze... Ki is szaladtam közben, mert úgy éreztem, hogy hoppácska, megjött. és nem. Ekkor döntöttem úgy, hogy még úgyis van egy teszt a fiókban, csak ellövöm, bár úgyis negatív lesz... Abban a pillanatban, hogy beleért a mintába, szívta fel, és már virított a második csík :) Még így utólag visszagondolva sem tudom elhinni :D Pedig itt nézi mellettem a mesét az eredménye :D :D

2016. aug. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Három gyerekem van. Négy terhességem volt. A legelsőre sajnos ártunk jópár hónapot, de nem maradt velünk. Annyira korai szakaszban történt a vetélés, hogy még szívhang sem volt, de naptár szerint majdnem 8 hetes voltam. Akkor kórházban kellett befejezni a terhességet, ott kitakarítottak és szerintem ennek köszönhető, hogy utána az első menzesz után azonnal beköltözött a fiam, a boldogságunk. Egészséges terhesség volt 42. hétre szültem. Aztán a húga a fiam 10-11 hónapos korában költözött be. Vele nem próbálkoztunk, azonnal jött. Harmadik gyermekünk is azonnal jött. Egyetlen nem megfelelő védekezés eredménye. Nem panaszkodom, nekünk nem kellett hónapokat várni a babákra a legelső alkalmat kivéve. Több babánk nem lesz sajnos. :(

Nem voltak előjelei a terhességemnek, csak annyi, hogy azt éreztem bármelyik pillanatban megjöhet, de nem jött... és később az álomkór. Állandóan tudtam volna aludni.

2016. aug. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik babám várom, negyedik terhességem. Az előzőt sajnos elveszítettük. Az első baba meglepi baba volt, megszakítás mellett sikerült. :) A többi tervezett. Mind az első védekezés nélküli hónapban megfogant! Már a nemvárt mensi elött egy héttel (kb ovu után pont egy héttel) mindig éreztem, higy sikerült, görcsölgetett-szurkált felváltva a hasam. Így mindig hamar teszteltem (kivéve ugye az elsőt), és már ovu után 10 nappal pozik is voltak a tesztek! :)


Sok sikert, és mihamarabbi babásodást kívánok! :)

2016. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Első első hónapban,második a másodikban.

Mellem fájt,derekam nagyon és mensi előtt sose volt bajom.

2016. aug. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Második hónapban. Az első hónapban nagyon reménykedem, kicsit csalódtam tehát amikor megjött. A második hónapban pont ezért nem fűztem nagy reményeket a dologhoz és annál kellemesebb volt a meglepetés :)
2016. aug. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Második hónapban sikerült.
2016. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5 terhességem volt. Ebből 3 egészséges gyermek született.

1. terhesség első hónapban sikerült beteg baba 15. héten megszakították.

2. terhesség első hónapban sikerült, egészséges lány.

3. terhesség első hónapban sikerült, egészséges fiú.

4. terhesség negyedik hónapban sikerült, egészséges lány.

5. terhesség első hónapban sikerült, 8 hetesen missed ab, mert nem volt szívhang.


A 6. terhességet várom, hogy lehessen 4. babám is. De még nem jött. Pedig missed ab után két hónapot vártunk, és azóta ez a 9. hónap hogy próbálkozunk.

2016. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 VeDi84 ***** válasza:
100%

Jó látni, hogy sokaknak gyorsan sikerül a baba. Én leszek itt a kakukktojás/ellenpélda: 51 hónapja várunk, hogy szülők lehessünk. Eddig sikertelenül.

Kívánom, hogy Neked gyorsan összejöjjön! :)

2016. aug. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kereken a 10. Hónapban
2016. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!