Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt vehetem teljesen negatívna...

Ezt vehetem teljesen negatívnak? Xepil

Figyelt kérdés

[link]



Köszönöm


2016. szept. 2. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, veheted...
2016. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, csak én látom akkor úgy, mintha halványan lenne ott egy másik is.
2016. szept. 2. 12:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Mintha halvanyan lenne ott vmi..vagy kaprazik a szemem. Mindenesetre sztem negativ, de azert tesztelj a hetvegen megegyszer.
2016. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kicsit szerkesztettem rajta. Tenyleg latszik ott egyebkent valami,viszont ez meg negativnak szamit! De nem zarja ki azt,h kesobb akar pozitiv lehet... Miota kesik?


[link]

2016. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor teljesen nem bolondultam meg. :D


Amúgy valószinűleg negatív lesz,mert egy hete késik, szóval már erősebbnek kellene lennie jóval.

Biztos egy hete késik, három hete peteérésem volt, ezt orvos ultrahanggal támasztotta alá... Menstruációm viszont sehol.

2016. szept. 2. 12:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 6 napos késésnél is negativ volt az xepil, én soha tobbet nem bizok benne. A digitális clearblue pozitiv lett.
2016. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eskü ènis làtok rajta valami halványat,ismètelj facellével mert az x epill nagyon nem érzékeny teszt.
2016. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is látok valamit halványan.(Baromi jó a szemem)Én ilyenből úgy lettem terhes hogy ezt hittem negatív(utólag ki derült hogy csak nagyon halvány pozi)És azt mondtam a páromnak hogy negatív.(Este szexeltünk)És 1 nap múlva pozi.(másnap este,de délelőtt voltunk ágyban)2. babánál:úgyan ez volt.Akkor már tudtam hogy halv.pozi.Azt gondoltam 1 nap múlva erősebb lesz(nem volt este semmi)Nem lett az.

Úgy hogy szerintem 1.babásat próbáld meg.

Drukkolok.Majd írj!🙂

2016. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd írj mi lett.Drukkolok!
2016. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!