Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt mellett terhesség?

Negatív teszt mellett terhesség?

Figyelt kérdés
A párommal június elején feküdtünk le utoljára, aztán ment ki megint külföldre dolgozni. Leálltam a fogamzásgátlóval (1,5 hétre rá fogyott el az utolsó levél). A megvonásos megjött, de azóta nagyon gyenge a menstruációm. Most a napokban csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett, de olvastam neten, hogy vannak, akik 10 héttel szeretkezés után negatívat teszteltek, és mégis terhesek voltak. Szerintetek ez hogy lehet? Most már kimutatta volna, nem? Nagyon nem szeretnék még gyereket :(
2016. szept. 2. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy lehet hogy a vese nem vàlasztja ki a hcg-t ìgy nem jrlenik meg a vérben.


Volt màr pozitìv teszted? Ha igen akkor olyan viszont nincs hogy egyszer mutat terhességet, egyszer pedig nem. 10 hetes terhességet meg észrevesz a doki simàn kézi vizsgàlattal is. Menj el hozzà. Gyógyszert szedtél meg is jött, nem,nem vagy terhes.

2016. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt pozitív tesztem, és már csináltam korábban is kettőt. Ma megyek dokihoz, remélem nincs baba.
2016. szept. 2. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb, hogy a hormonrendszered nem állt helyre a fogamzásgátló szedése után.
2016. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, azt mondta, még egy hónap, mire kiürül a szervezetemből a fogamzásgátló, amiatt gyenge a menstruáció.
2016. szept. 2. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!