Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességre utaló jel?

Terhességre utaló jel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, tudom, csináljak tesztet :)

Kb. egy hete lehetett a fogantatás (ha az volt?!).

Nem tervezünk babát, persze ha összejött, egyértelmű, hogy megtartjuk.

Eddig sokszor ittam alkoholt, buliztam, viszont mióta ez történt egy hete, nem kívánok semmilyen alkoholos italt. Ez lehet a terhesség jelen, vagy csak már bebeszélem magamnak?:) Más egyéb tünet nincsen, ami erre utalna. Volt már valakinek hasonló?


L/24


2016. szept. 13. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még a beágyazódás sem történhetett meg, ha valóban megfogant. Tünetet nincs ami okozzon..
2016. szept. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég! Te napi szinten iszol,vagy miért lényeg,hogy most épp nem kívánod a piát??

Én se kívánom a piát,de terhes biztos nem vagyok!

De ha tudod,hogy a terhességet a terhességi teszt mutatja ki,miért jósoltatsz idegenekkel,és csinlász magadból hül,yét ezzel a kérdéssel???

Szerintem nem vagy terhes,de egy TESZT mindent elárul úgy egy hét múlva.

2016. szept. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Be beszéled magadnak.. Egy hét után még nincs semmilyen tünet 2-3 hét után lesz pozitív a teszt ha tényleg megfogant.. A többi terhes tünet pl hányinger hányás szédülés szagérzékenység hőemelkedés stb később jelentkezik kB 5-7 hetes terhesen. De addigra már kiszúrná a szemedet egy pozitív teszt. Szóval az hogy nem kívánod a piát az nem Terhességi tünet!!! 22 L 23+4 hkm
2016. szept. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En terheaseg alatt idonkent ugy ittam is volna egy kis bort.😁


Amugy igen maxium meg kb most agyazodna be

2016. szept. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók álláspontját erősítem: a teszt csak a menstruáció kimaradása után mutatna pozitívat (ha sikeres megtermékenyítés volt). Kb. ugyanakkor észlelhető először bármilyen más tünet is, de van akinél hetekkel később. Úgyhogy ez biztosan nem az még.
2016. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!