Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 10 napom van a nemvártig,...

Még 10 napom van a nemvártig, de minden fizikai tünet nélkül, a lelekemben érzem, hogy most sikerült. Nem tudom leírni ezt az érzést, egyszerűen csak tudom! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Nehéz kérdést tettél fel,a szó legkomolyabb értelmében,mert az ember már hallott olyanról(barátnőm is ilyen),hogy megérezte a kismama,hogy áldott állapotba került,de én pl. már vagy 10x jártam úgy,hogy igen,most IGEN,SIKERÜLT,és marha nagyot estem pofára,hogy mégsem.Aztán mikor meg nem is foglalkoztam vele,akkor teherbe estem.


Drukkolok,hogy jó legyen a megérzésed,írj majd,mi lett a teszted végeredménye.LIzy

2008. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, remélem hogy már tényleg sikerült-. Majd jelentkezek!
2008. okt. 2. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én is megéreztem, hogy babás vagyok, pedig nem volt semmi tünetem sem. Egyszerűen tudtam, hogy összejött. A párom nem hitte el, azt mondta hogy bebeszélem mert nagyon vágyom a babára, de nekem lett igazam. :)

Remélem nálad is ez as helyzet!! Drukkolok

2008. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!