Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt vagy tapasztalt valaki...

Volt vagy tapasztalt valaki olyan érzést, hogy egyszerűen eltűnt minden tünet és közben a baba ott volt végig?

Figyelt kérdés
Szeretném tőletek tudni, hogy volt e vagy van e olyan érzésetek, hogy nem érzitek magatokat abszolut terhesnek, és közben ott volt a baba? Sajnos nekem minden tünetem eltűnt, eddig másfél hete még émelyegtem, hányingerem volt és a mellem is feszült,sajnos még ezekis eltűntek!:((( Holnap megyek 3x Uh-ra, egy hete voltam, akkor még ott volt az elő embrió, 7+5 vagyok ma! Miért van ez vagy mitől?
2010. márc. 30. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kedves kismama! Nekem elejétől végig még hányingerem sem volt, és kilenc hónapra megszületett a baba. Nem egyformák a terhességek.
2010. márc. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez tök normális :-) Nekem volt, hogy a 12 hetes uh-ig egy- két hétig se mellfeszülés, se semmi.. aztán visszajött minden... de lassan a 2. trimeszter elejére el is fognak tűnni ezek a rosszullétek, feszülések.

21h kismama

2010. márc. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Ne aggódj, nem lesz semmi baj! :)

Nekem ha visszaolvasom a terhesnaplóm amit az 5. héttől írok (most vagyok 22+2 hetes :)) az első harmadban van jópár nap/hét amikor azt olvasom vissza hogy mennyire aggódtam a tünetek elmúlása miatt, aztán rá pár napra/hétre ismét olyan bejegyzésemet olvasom hogy jajdejó visszajöttek a tünetek nics miért aggódni :)))


Szóval a tünetek jönnek-mennek, ne aggódj az a babácska csak vannak napok amikor kevésbé érzed a tüneteket :)

2010. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csajok de jó olvasni ezt (és köszönöm), már nagyon félek, h. valami történt vele, de még próbálok bízni és le kell valahogy nyugodnom hogy igenis rendben vagyok, nincs baj! Sztetek ha vennék magne b6-tot, az menyugtat valamennyire?
2010. márc. 30. 09:32
 5/9 anonim ***** válasza:
A magne b6 igazán a magnézium-hiány okozta feszültséget oldja, de próbáld ki, ártani nem fog :) nekem 4 terhességből 3 alatt nem volt semmiféle tünetem,a 4.-nél is csak enyhe émelygés reggelente, de az is elmúlt kb. fél óra után, mégis mindegyik gyerekem teljesen egészséges. A tünetek egyébként (ha vannak) enyhülnek, legtöbbször teljesen el is múlnak a 12. hét után. Ez egyáltalán nem jelenti, hogy a babának bármi baja is van :)
2010. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A terhesség elején ahogy reggel felkeltem,az első gondolatom mindig ez volt:-JAJ,ÉN TERHES VAGYOK:-))

Semmi tünetem nem volt.

2010. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Devoltám. :)

A 8. héten minden eltűnt. Se émelygés, se cicifeszülés, mensis érzés meg sosem volt. Szóval, csak nézegettem a 7, heti UH-képet, és próbáltam felfogni, hogy Ő bizony ott növekszik rettentő gyors ütemben. :)

31 hetes km

2010. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, pont így érzem én is! :D
2010. márc. 30. 14:00
 9/9 anonim válasza:
Kérdező,tudom,nagyon régi már a begyedzésed,de anno mi törtét veled? Minden ok lett? Most én is pont ebben a szituban vagyok és aggódom .
2019. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!