Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek csináljak tesztet?...

Szerintetek csináljak tesztet? Kb.1.5 éve szeretnénk babát. Minden féle vizsgálaton átestünk, minden rendben van. Túl vagyok már kb.30 db negatív teszten.

Figyelt kérdés
Most is azt érzem, mint máskor. Derék fájdalom, érzékenyek a melleim. Annyi ami talán más, hogy most korábban kezdett fájni a mellem mint szokott és este 8- kor már alszom, ami nem jellemző. Ti éreztetek olyat, mint menzesz előtt és aztán mégis baba lett? Van egy tesztem talán megcsinálom...
2016. szept. 16. 15:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
Akkor csináld meg, amikor már 2-3 napja késik, akkor már biztosat mutat. Vagy csináld meg most és meglesz a 31. negatív teszted is.
2016. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
78%
Várd meg a nemvárt napját, mert most nagyon sanszos, hogy negatív lesz és el fogsz keseredni.
2016. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy két napja késik( bár nem első eset lenne)
2016. szept. 16. 16:05
 4/38 anonim ***** válasza:
77%

30 db teszt? Ez már beteges szerintem.

Pár napot bármi miatt késhet! Nem kell rögtön tesztelni.

Az, h ki mit érez (meg mit mesél be magának) eléggé változó. Van, aki semmit nem érez!

Várd meg, amíg pár napja késik és akkor csinálj tesztet.

Én pl vártam 1 hetet mindkét gyereknél, mert nálam előfordul, h 1-2-3 napot késik.

2016. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy beteges, örülök annak ha ezt másnak nem kellett megélnie.
2016. szept. 16. 16:14
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

En megertelek.. masfel ev alatt amugyis el lo az ember lanya parat, foleg 1ev utan..:/

E vitamint es etrendvàltàst tudom ajanlanI. Nekunk az utan sikerult 3honappal

2016. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban 32.napra jött meg. Ebben a hónapban viszont 12.napon éreztem az ovulációs fájdalmat. Most késik két napja. De várok is még egy párat.
2016. szept. 16. 17:19
 8/38 anonim ***** válasza:
79%

Beteges???? Na ez se tud olvasni, csak beszólni!

Másfél év alatt, ha sokszor késett, akkor minden normális ember tesztel.


Kérdező: holnap reggel próbáld meg, hátha...

2016. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó. Igen volt, hogy 50.nap jött meg. Hormonvizsgálat rendben van. Két hónapja voltam hsg vizsgálaton ott találtak minimális elzáródást amit megoldott a vizsgálat. Azt mondta a doki hogy talán ez lehetett a gond. Egyre jobban fáj a mellem hozzá ér a póló és végem van.
2016. szept. 16. 17:48
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld meg reggel, főleg ha úgyis van otthon. Szorítok én is!
2016. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!