Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek csináljak tesztet?...

Szerintetek csináljak tesztet? Kb.1.5 éve szeretnénk babát. Minden féle vizsgálaton átestünk, minden rendben van. Túl vagyok már kb.30 db negatív teszten.

Figyelt kérdés
Most is azt érzem, mint máskor. Derék fájdalom, érzékenyek a melleim. Annyi ami talán más, hogy most korábban kezdett fájni a mellem mint szokott és este 8- kor már alszom, ami nem jellemző. Ti éreztetek olyat, mint menzesz előtt és aztán mégis baba lett? Van egy tesztem talán megcsinálom...
2016. szept. 16. 15:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2016. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek! Hihetetlen, fel sem fogtuk még. Annyira cuki a férjem, elpityeredik... hétfőn hívom a dokim. Muszály a gyógyszer miatt. Két hét múlva meg elmegyek a nőgyógyászhoz.
2016. szept. 17. 12:47
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok és egyben megnyugtatlak, hogy én szerintem 50 tesztet is ellőttem másfél év alatt. Igen, lehet mondani,hogy hülye vagyok és beteges...de nem érdekel ki-mit gondol , tudom, hogy normális vagyok, csak nagyon vágytam a babára. Jól elszórakoztam a teszteléssel és nekünk is másfél év után jött össze. Nekem végig nagyon sok folyásom volt, szülés után elmúlt, de nyilván majd megvizsgál a doki és ő megmondja. Nekem a biztonság kedvéért adott rá talán 2x candibene hüvelykapszulát, de nem nagyon használt. Problémamentes terhességem volt. Sok örömöt és a legjobbakat!
2016. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Jajj, de aranyos! Gratulálok! :)
2016. szept. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma sikerült elérni a dokimat. Jövő héten péntekre hívott ultrahangra, olyan izgatott vagyok. Semmi problémám nincs, csak iszonyatosan fájnak a cicik, fog ez mérséklődni vagy így marad végig? Bár édes fájdalom ez☺. Ja és nem csináltam másik tesztet csak nem vagyok beteges...😋
2016. szept. 20. 18:24
 36/38 anonim ***** válasza:

Késöbb enyhül a cicifájás :) majd írj, hogy mi vol az UH-n :)

Minden jót! :)))))

2016. szept. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Minden rendben volt az ultrahangon. 6 hetesnek állapított meg. Kissé émelygek napközben többször, de nem vészes. Csak ez az álmosság ami kellemetlen, mert ha két percig nem szól hozzám senki alszom el...a cicik fájnak még, de talán már nem annyira...
2016. okt. 7. 09:02
 38/38 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2016. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!